Neler Yeni

Yardım ekran kartımı güncelleyemiyorum

enesso23

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Enes So
Kanka bende böyle uğraşıyodum olmuyodu en son bir çare buldum sanada tavsiye ederim. DriveHub uygulamasını indir otomotk olarak hepsini doğru şekilde güncelliyor kesin çözüm.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Bi dk dostum şimdi sen şu dizinden yaptınmı
Aygıt yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları >"Ekran kartının özellikleri" > Sürücü > Sürücüyü güncelleştir bu yolu denedinmi.

yusuf0913

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf GÜMÜŞ
Kanka bende böyle uğraşıyodum olmuyodu en son bir çare buldum sanada tavsiye ederim. DriveHub uygulamasını indir otomotk olarak hepsini doğru şekilde güncelliyor kesin çözüm.
tamm dır bakcam şimdi

Van man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ahmet Görentaş
Bendede gt730 var nvidia bu mimarideki ekran kartlarina olan desteğini 2018de cekti bende baya uğraştım ama sonradan ogrendim son guncellemeleri almiyo

yusuf0913

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf GÜMÜŞ
Bi dk dostum şimdi sen şu dizinden yaptınmı
Aygıt yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları >"Ekran kartının özellikleri" > Sürücü > Sürücüyü güncelleştir bu yolu denedinmi.
knk komple kaldırdım ekran kartını işlemci yüzerinde görüntü aldım yenide güncelledim ama yine ayını sürüm indirdi

Theay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ensar AY
Cclenar tarzı programlar yardımı ile uygulamayı kaldır ardından hkey dosyalarını yine cclear programı ile (kayıt dosyalarını) temizle. Tekrar kurulum yap

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,806
Üyeler
143,233
Son üye
ardav00
Top Bottom