Neler Yeni

Ekran kartımı satıp RX6600 almalı mıyım?

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,141
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sistemini kullan fanteziye gerek yok 🙂

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bu dediğiniz şey gibi sıfır km araba galeriye nasıl getiriliyor? benden daha iyi biliyorsunuz bu konuları dalgaya almayın lütfen
ARKADAŞIM GERÇEKTEN SENİNLE DALGA GEÇTİĞİMİ Mİ DÜŞÜNDÜN?

He sen istiyorsun ki aynı fırsatçı galericiler gibi olucam o zaman gidip 10K fiyatta yazabilirsin ben sana piyasa fiyatını yazdım senden 6K'ya bunu alacağıma mis gibi 6 aylık EVGA'yı 4K'ya alırım. %30 fiyat farkı artan parayla SSD/RAM yükseltmesi yaparım...

Asıl dalga geçen de sensin 6000-6500'e satayım diyorsun. 5999 TL'ye RTX 3060 dolu...

Yanlış anlama sen kırıl alın darıl diye demiyorum piyasa bu sizi bu konuda uyarmayıp hayal satmamı bekleme.

atosahin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Onur Şahin
ARKADAŞIM GERÇEKTEN SENİNLE DALGA GEÇTİĞİMİ Mİ DÜŞÜNDÜN?
Evet bu yanıtlarınızdan dolayı ↓↓↓
Bunun da kutusunu kapatınca kapalı kutu oluyor.
Kardeşim sistemdeki kart kontrol edilmiyor mu? nasıl sıfır oluyor?
---
He sen istiyorsun ki aynı fırsatçı galericiler gibi olucam o zaman gidip 10K fiyatta yazabilirsin ben sana piyasa fiyatını yazdım
Piyasa fiyatı dediğiniz şey neden yarım yıl kullanılmış ikinci el kartlar oluyor?
---
senden 6K'ya bunu alacağıma mis gibi 6 aylık EVGA'yı 4K'ya alırım. %30 fiyat farkı artan parayla SSD/RAM yükseltmesi yaparım...
Bu sizin düşünceniz başka bir insan belki kullanılmış kart almak istemez yada marka kalitesinden dolayı dolayı farklı marka almak ister.
---
Asıl dalga geçen de sensin 6000-6500'e satayım diyorsun. 5999 TL'ye RTX 3060 dolu...
Dediğim gibi bu attığınız kartlar sıfır değil bir süre kullanılmış kartlar o süreçte kartlarda madencilik mi yapıldı oyun mu oynandı sadece boş bekledi mi bilmiyoruz.
---
Yanlış anlama sen kırıl alın darıl diye demiyorum piyasa bu sizi bu konuda uyarmayıp hayal satmamı bekleme.
Hayır tabi ki öyle bir şey yok zaten forumların amacı insanlarla tartışmaktır yaptığınız en doğrusu.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,270
İsim
Ahmet Sevinç
Merhaba arkadaşlar dün pchocası gg6 intel sistemini aldım ve şöyle bir fikrim var hazır sistemdeki rtx 2060 ekran kartını sarı sitede sıfır olarak 6500-6000 gibi bir fiyata satıp RX6600 almak mantıklı mıdır? düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Hazır Sistem Link:
7000 zor 4900tl ye satanlar var

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Evet bu yanıtlarınızdan dolayı ↓↓↓

---

Piyasa fiyatı dediğiniz şey neden yarım yıl kullanılmış ikinci el kartlar oluyor?
---

Bu sizin düşünceniz başka bir insan belki kullanılmış kart almak istemez yada marka kalitesinden dolayı dolayı farklı marka almak ister.
---

Dediğim gibi bu attığınız kartlar sıfır değil bir süre kullanılmış kartlar o süreçte kartlarda madencilik mi yapıldı oyun mu oynandı sadece boş bekledi mi bilmiyoruz.
---

Hayır tabi ki öyle bir şey yok zaten forumların amacı insanlarla tartışmaktır yaptığınız en doğrusu.
Yorumlarımın arkasındayım, satış sırasında başarılar (y)

Top Bottom