Neler Yeni

Ekran kartımın biosu diğer kartlara göre farklı görünüyor.

Klayjre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut
Rtx 3080ti e.kartım var tam modeli " MSİ VENTUS 3X RTX 3080Tİ 12GB 384 BİT " techpowerup üzerinden bios sürümüne bakıyorum. Sonuç bende ki ile farklı çıkıyor bir eksisi olur mu ? kısa süreli minning yapmıştı arkadaş ve biraz sıcak çalışıyor kart.

cemka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
cem kaya
mining için vram yüklemişler. vram yükleme programları var youtubedan izle kolay 2mb bişi zaten ama dikkatli ol bunları yaparken karttan olma. ben de önceden ucuz diye mining yapılmış rx590 almıstım. amd driveri yüklenmiyordu. vrami orijinal hale cevirdm bi programla sonra yükledim kullandım.

Klayjre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mining için vram yüklemişler. vram yükleme programları var youtubedan izle kolay 2mb bişi zaten ama dikkatli ol bunları yaparken karttan olma. ben de önceden ucuz diye mining yapılmış rx590 almıstım. amd driveri yüklenmiyordu. vrami orijinal hale cevirdm bi programla sonra yükledim kullandım.
Driver yüklemede vs hiçbir sorun yok çökme vs de olmuyor ancak dediğim gibi biosu farklı değiştirmeye değer mi ?

cemka

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
cem kaya
driverı kurduysan gerek yok o overclock gibi bişi az elektrik tüketimine yüksek performans ayarı veriyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
993,270
Üyeler
157,053
Son üye
uygcfrhg6587
Top Bottom