Neler Yeni

ekran kartımın istediği pin güç kaynağında yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
hamza ersoy
merhaba rx6800 aldım birkaç gün içinde ulaşacak fakat sonradan fark ettim ki bu kart toplam 16 pin girişine sahip. benim güç kaynağımda ise bir adet 2 pin ve bir adet 6 pin kablosu var. ben de biraz araştırdım ve dönüştürücü alarak çözebileceğimi fark ettim. bu ürün ucuz mu pahalı mı ekran kartımı yakar mı kaliteli mi yardımcı olur musunuz?

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
hamza ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
ben 1 sene problemsız kullandım sonra 6900xt için 750w psu gecmem gerektiği için mecbur bıraktım psu ve aparatı ama problemsız calıstılar çalışır yanı merak etme akım vs koruyucu priz ilede destekleyin psunuzu her zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
hamza ersoy
ben 1 sene problemsız kullandım sonra 6900xt için 750w psu gecmem gerektiği için mecbur bıraktım psu ve aparatı ama problemsız calıstılar çalışır yanı merak etme akım vs koruyucu priz ilede destekleyin psunuzu her zaman
evet ama aklıma takıldı yani bu psu’ya adamlar 8 tane pin koyduysa “8 to 16” kablosu taktığımda gücü nasıl 16 tane pine paylaştıracak yani sağlıksız olmaz mı

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
tabi normali o ama imkan yoksa ben bu risklı alırım dersen denersin ben 1 sene kullandım problem olmadı olur olmaz kımse net bişi diyemez normalı fazla yuksek psu alıp yola devam etmek garanti olan o

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
hamza ersoy
tabi normali o ama imkan yoksa ben bu risklı alırım dersen denersin ben 1 sene kullandım problem olmadı olur olmaz kımse net bişi diyemez normalı fazla yuksek psu alıp yola devam etmek garanti olan o
anladım. attığınız link ile bu görseli teyit eder misiniz uyumlular mı ben anlamadığım için soruyorum

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1 MB · Hit: 19

Dodo93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Doğan gelişigüzel
uyumlu 6 pin takıyorsun 8+8 toplam 16 pin oluyor çıkış