Neler Yeni

Ekran kartında marka, model farkeder! 4060 ti komple testler

Arabasevdalısı

80+ Bronze

Pc hocası gerçekten güzel bir inceleme yapmış, benim görüşümde en başarılı olan firmalar zotac ve galax asus zaten üst fiyattan satılırken fp ürünler olmalarına rağmen asusa kafa tutmuşlar gainward ile palitte beklenildiği gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc hocası gerçekten güzel bir inceleme yapmış, benim görüşümde en başarılı olan firmalar zotac ve galax asus zaten üst fiyattan satılırken fp ürünler olmalarına rağmen asusa kafa tutmuşlar gainward ile palitte beklenildiği gibi plastik parçalar yüzünden sıkıntılı
Gainwardın tek noktada toplaması sıkıntı bence en fp modelde galax çıkmış

Son düzenleme:

Telefonunu Çıkra

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ahmet Berat AĞCA
Başlık biraz falsolu... Markadan çok Model fark eder daha çok :D
Testler cidden çok iyi oldu. 4060 Ti önerisi isteyenlere fırlatmalık bir kaynak daha çıktı.

BabaVoss7

80+ Silver
asus dual 6700xt m vardı gerçekten güzel soğutuyordu. diğer modellerde olsaymış keşke ama malum fiyatlar tabi.
ben hala en ucuzunu almaktan yanayım. 5-10 derece dışında pek bişey değişmiyor bence. aradaki 3k farka değmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Selim
Vay be güzel inceleme. Sonuçta herkes butcesine gore alacak :)

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Deniz Bey
Başarılı,şahsen ben 3 yıl garantiden dolayı asus msi gigabyte tercih ediyorum, geçtiğimiz aylarda gigabyte 7700 xt aldım mesala , hele o pny o kadar kalitesiz görünüyor ki aman aman yakınından geçmem

flakesxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Efe Funda
Yaz mevsiminden dolayıdır, 80 derece de bir kart için panik yapılacak bir seviyede değil.

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Hayriye
Gigabyte bu listenin neresinde olurdu acaba?
Onu 4060larla kapıştırsınlar saat hızları düşer :D veya onu alan 4060 kullanır gibi kullanıp ayarları veya fpsi kısacağı için 4060a yaklaşır onun ti ı bile :D

Videoyu izlemedim ama üç marka zaten kol kola kart üretiyor Pny Palit Gainward büyük ihtimalle bu üçlüden Palit birinci Pny sonuncudur fanları ufacık çünü Zotac bu üçlüden bir tık daha iyi olabilir. Asusu konuşmaya gerek yok zaten o diğerleri gibi çift slot değil bu listede diğer iki marka da olmalıydı bence ama olsalar kesin suretle bu klasmanda sonunculuğu istikrarlı şekilde taşırlardı.

byhorozkentli

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,467
İsim
Deniz Bey

exa_tr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Sedat Eren

Pc hocası gerçekten güzel bir inceleme yapmış, benim görüşümde en başarılı olan firmalar zotac ve galax asus zaten üst fiyattan satılırken fp ürünler olmalarına rağmen asusa kafa tutmuşlar gainward ile palitte beklenildiği gibi

Gainwardın tek noktada toplaması sıkıntı bence en fp modelde galax çıkmış
gigabyte 4060 ti göremedimde şu anda kullanıyorum nasıldır sizce en max 72derece gördüm multiplayer oyunlarda 65 civarı

EsdeathSama

80+ Bronze
Galax 4060 kullanıyorum keyfimden ufak bir uv ile 2-3fps kayıp (veya sapma payı) ile ekran kartı yükü istemeyen valorant cs gibi oyunlarda boştaki sıcaklıktan farksız değerler alıyorum. Oyunlarda ise 60ı geçmiyor, fan ise aşırı sessiz çok başarılı.

Top Bottom