Neler Yeni

Yardım Ekran Kartını Sabitleme Yerindeki Vida Delikleri Yalama Oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah Alvan
20240217_215842.jpg

Merhabalar, sorunum şu:

Kasanın arkasındaki ekran kartını sabitlemek için vidaladığımız yer yalama olmuş. Sıkıştıramıyorum.

Mart ayında kasayı değiştireceğim. Yine de vidaları takıp destek aparatını da yerleştirdim resimdeki gibi. Bir süre böyle kullanmam lazım çünkü param yok şu an. Sorun yaratır mı böyle kullanmam?

Biraz gerginim açıkçası. PC'yi çalıştırmaya korkuyorum.

Aykut D.

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Merhabalar, sorunum şu:

Kasanın arkasındaki ekran kartını sabitlemek için vidaladığımız yer yalama olmuş. Sıkıştıramıyorum.

Mart ayında kasayı değiştireceğim. Yine de vidaları takıp destek aparatını da yerleştirdim resimdeki gibi. Bir süre böyle kullanmam lazım çünkü param yok şu an. Sorun yaratır mı böyle kullanmam?

Internet kafede sadece pci slotun üzerinde duran ekran kartı gördüm ben sen desteklemişşin zaten sorun olmaz .

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Yusuf Gümüş
Alıntıyı görüntüle
Merhabalar, sorunum şu:

Kasayı sarsmadığınız sürece bir şey olmaz bence.

NespaY

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Merhabalar, sorunum şu:

O destek aparatı sabit ve sağlamsa hiçbir şey olmaz kullanabilirsin, sadece taşıma esnasında dikkat et.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Abdullah Alvan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Internet kafede sadece pci slotun üzerinde duran ekran kartı gördüm ben sen desteklemişşin zaten sorun olmaz .
Dediğin örneğe göre benim ekran kartını asla takmamam lazım. Allahtan aparat var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O destek aparatı sabit ve sağlamsa hiçbir şey olmaz kullanabilirsin, sadece taşıma esnasında dikkat et.
Tamamdır teşekkürler. Mart ayında kesin değiştireceğim zaten kasayı. Kasa PowerBoost vk-k521b, dandik yani. Dandik olduğunu düşünmüyordum ama bugün döküldü bildiğin.

Son düzenleme:
Top Bottom