Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekran Kartını Takarken Fazla Bastırdım

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,877
İsim
Hacı
bir şey olmaz. İşlemci fanı zaten aşırı basınç uyguluyor anakarta. Bozulsa o zaman bozulur.

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Olay olduktan sonra cayır cayır çalışıyordu demişsin. Kartın rtx 2060 galiba sağlam kart hiçbir şey olmaz.
bir şey olmaz. İşlemci fanı zaten aşırı basınç uyguluyor anakarta. Bozulsa o zaman bozulur.
Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar 4 yıllık birikimimle almıştım sistemi ilk defa bu kadar iyi bir sistemim olduğundan dolayı çok korkuyordum geceleri uyuyamıyodum çok teşekkürler :)

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,877
İsim
Hacı
Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar 4 yıllık birikimimle almıştım sistemi ilk defa bu kadar iyi bir sistemim olduğundan dolayı çok korkuyordum geceleri uyuyamıyodum çok teşekkürler :)
Rica ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,880
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Hocam sucuk ekmek gibi çalışır merak etmeyin yani 10 gün çalıştıysa ve evinize siz evde yokken girip anakarti esnetip bozmadiysa

babapro21

80+ Bronze
Hocam sakin sokup takma insanın başına ne gelirse meraktan gelir çalışıyormu calisiyor elleme!!

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
Hocam sucuk ekmek gibi çalışır merak etmeyin yani 10 gün çalıştıysa ve evinize siz evde yokken girip anakarti esnetip bozmadiysa
ĞJFKSJCJSOXKAKXKAKX Hocam sabah sabah kahkaha attım çok iyiydi Allah ta sizi güldürsün :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sakin sokup takma insanın başına ne gelirse meraktan gelir çalışıyormu calisiyor elleme!!
Evet hocam bende o yüzden söküp takmak istemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,151
Üyeler
154,876
Son üye
Julius36388
Top Bottom