Neler Yeni

Ekran kartının fanının çalışmaması

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mehmet Yılmaz
Ekran kartının fanı gördüğüm kadarıyla çalışmıyor. Oyunda farketmedim ama gündelik kullanımda çalışmıyor normal mi .
Bide arada bir twitche girince ekran gidiyor res atınca geliyor ekran, bunla alakalı olabilir mi

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
480
İsim
Kerem Gencer
Benim ekran kartımın fanları da zorlanmadıkça çalışmıyor ama ekranın gitmesini bilmiyorum.

Ekran kartının fanı gördüğüm kadarıyla çalışmıyor. Oyunda farketmedim ama gündelik kullanımda çalışmıyor normal mi .
Bide arada bir twitche girince ekran gidiyor res atınca geliyor ekran, bunla alakalı olabilir mi
ekran kartın belli bir dereceyi geçmediyse fan çalışmıyordur oyun oynarken kontrol edersen çalıştığını görebilirsin

G.P.U

80+ Silver
Benim ekran kartımın fanları da zorlanmadıkça çalışmıyor ama ekranın gitmesini bilmiyorum.
Fanların yağlanmamısından kaynaklı olabilir eski ise kart olması muhtemel bişi

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Emrullah Baykan
Kartlar yük altında değilken tasarruf moduna geçerler ve fanları dönmez. Muhtlemen oyuna girdiğinizde dönmeye başlayacaktır. Eğer oyundayken de dönmüyorsa fanlarınızı ve güç giriş çıkışlarınızı kontrol edin.

Top Bottom