Neler Yeni

Ekran Kartlarında Stok Sıkıntısı

LuckySs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Arda Bozo
Arkadaşlar sistem alacağım ama bu stoklar delirtiyor beni tam sistem alacakken ekran kartından dolayı stokta kalmadı sistem stok var diyelim ama olması gerektiğinden çok daha pahalı dolar düştü
ama faydalanamıyoruz sizce bu stoklar ne zaman gelir? özellikle ASUS ROG STRİX RTX 2060 VE RX 5700 XT için ??

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr
Ben de aynı durumdayım. Bir tek o parçam kaldı. Tam nezaman geleceğini bilmiyorum ama herhalde nisan mayıs gibi gelir.

LuckySs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Arda Bozo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de aynı durumdayım. Bir tek o parçam kaldı. Tam nezaman geleceğini bilmiyorum ama herhalde nisan mayıs gibi gelir.
OF OF yarın VATAN ve İTOPYA'yı arayacağım inşallah stokları vardır ve uygun fiyata verirler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dünyada şubatın ilk haftası ocakın son haftası dediler türkiyede ise şubat son hafta mart ilk hafta ben böyle duydum ama bence türkiyeye daha erken gelir

bpolatr

80+
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Bpolatr
İnşallah yoksa fiyatlar çok yükseldi ve istenilen anakartlar yok. Erken gelmesi çok iyi olur. Herşeyinin hazır olup ekran kartının olmaması kadar ızdırap verici bir şey yok.

Top Bottom