Neler Yeni

Yardım Ekrana Görüntü Gelmeme Sorunu

Reav

80+ Silver
Anakartında display port çıkışı yok. Tv de denemek mantıklı ancak vga ledi yanıyorsa sorunun çözünürlük kaynaklı olması neredeyse
Hocam zaten çalışıyordu pc 1 2 haftadır ekran kartının vidalarını Düzgün takmadığım farkettim gücü felan çektim pcden böyle oldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tvye bağlayıp denemekte fayda var
PC çalışıyordu monitörle monitörde sıkıntı yok bence

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Hamza Ziya Üstün
Hocam o zaman bütün kablo bağlantılarını söküp tek slot ram ile deneyin. Varsa elinizde veya ödünç alabileceğiniz çalışan bir kart o kartla deneyin.

Reav

80+ Silver
Hocam o zaman bütün kablo bağlantılarını söküp tek slot ram ile deneyin. Varsa elinizde veya ödünç alabileceğiniz çalışan bir kart o kartla deneyin.
Tamamdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam acaba ekran kartının bağlı olduğu pin kısmından biri hafif çıkık olmasından kaynaklı olabilir mi 3 tane ayrı pin kısmı var ve ekran kartını çıkartırken birinin çıkmak üzere olduğunu gördüm

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Hamza Ziya Üstün
Dediğim gibi hocam güç bağlantılarının sıkı olduğundan emin olun

Reav

80+ Silver
Dediğim gibi hocam güç bağlantılarının sıkı olduğundan emin olun
Evet hocam pinlerin bir tanesi tam bağlı değilmiş şuan düzeldi destek sorunu vardı kart aşırı eğik duruyordu onuda karton kutu üstüne figürle çözdüm

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Hamza Ziya Üstün
Güzel hocam sorununuzun çözülmesine sevindim.

Top Bottom