Neler Yeni

Ekrana görüntü vermiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Ddr2 pentium 4 2.66 ghz 2adet ram var samsung ddr2 anakart foxconn n15235 sistem çalışıyor , ismini unuttugum minik hoparlör tek tık ses veriyor yani (her şey yolunda diyor).Tüm fanlar dönüyor monitör de sinyal yok hatası yok hiç görüntü vermiyor .Elimde ekstra ram var hepsini tek tek denedim ramlerden değil dahili vga dan görüntü denedim vermiyor ekran kartı taktim hd6570 görüntü vermiyor.İşlemciyi değiştirdim pentium e2200 anakart destekliyor görüntü vermiyor .Poweri değiştirdim görüntü vermiyor.Uzay montaj yaptım kasadan çıkardım görüntü vermiyor.İşlemci köprü bağlantılarında ısı mevcut cd rom vs ışığı yanıyor açılıyor.Harddisk ışığı yeşil yanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mehmet Erkut BOZKURT
monitörde sorun olabilir

Kayasabdurrahman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Abdurrahman
Ddr2 pentium 4 2.66 ghz 2adet RAM var samsung ddr2 anakart foxconn n15235 sistem çalışıyor , ismini unuttugum minik hoparlör tek tık ses veriyor yani (her şey yolunda diyor).Tüm fanlar dönüyor monitör de sinyal yok hatası yok hiç görüntü vermiyor .Elimde ekstra RAM var hepsini tek tek denedim ramlerden değil dahili vga dan görüntü denedim vermiyor ekran kartı taktim hd6570 görüntü vermiyor.İşlemciyi değiştirdim pentium e2200 anakart destekliyor görüntü vermiyor .Poweri değiştirdim görüntü vermiyor.Uzay montaj yaptım kasadan çıkardım görüntü vermiyor.İşlemci köprü bağlantılarında ısı mevcut cd rom vs ışığı yanıyor açılıyor.Harddisk ışığı yeşil yanıyor.
statik elektirik olabilir bende olmuştu.

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Top Bottom