Neler Yeni

Yardım Ekranda anlık yatay siyah çizgi

berkeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
berkeozan yılmaz
Bilgisayarım son 2 gündür montiörde masaüstünde veya internette gezinirken siyah yatay üst tarafta anlık çizgi çıkarıp yo oluyor. Driverlar güncel monitörü başka pcye takınca sıkıntı yok , video çekince çizgiler videoda gözükmüyor nedeni nedir?

CarryExe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Ali Yıldırım
Video çekerken gözükmüyor ise monitörden kaynaklı olabilir ama monitörü başka yere takınca olmuyor demişsin ekran kartından olabilir belki. Ekran kartı modeli nedir?

berkeo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
berkeozan yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Video çekerken gözükmüyor ise monitörden kaynaklı olabilir ama monitörü başka yere takınca olmuyor demişsin ekran kartından olabilir belki. Ekran kartı modeli nedir?
Ekran kartı gtx1660 super

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Ekran kartı gtx1660 super
Hocam çözdünüz mü? Bendede aynı sorun var, görseli bıraktım. Pc biraz açık kalınca düzeliyor o çizgiler fakat ilk açıldığında sorun.

Ekler

• IMG_2012.jpg
    IMG_2012.jpg
    1.7 MB · Hit: 117

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Hocam çözdünüz mü? Bendede aynı sorun var, görseli bıraktım. Pc biraz açık kalınca düzeliyor o çizgiler fakat ilk açıldığında sorun.
Resimden pek anlaşılamıyor ama çizgiler yatayda ya da dikey çıkıp bir süre sonra geçiyorsa monitör büyük ihtimalle soğuk ortamda kaldığı için yapıyor sonra ısınınca geçiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Resimden pek anlaşılamıyor ama çizgiler yatayda ya da dikey çıkıp bir süre sonra geçiyorsa monitör büyük ihtimalle soğuk ortamda kaldığı için yapıyor sonra ısınınca geçiyor.
Monitörü şimdi çalıştırdım uykudan kaldırıp, bir sorun yok monitörde.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,867
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Monitörü şimdi çalıştırdım uykudan kaldırıp, bir sorun yok monitörde.
Geçtiyse sıkıntı yok dediğim gibidir. Benim monitör'ün ekran komple gidik başlıyordu sonra düzeliyordu bir kaç hafta sonra da tamamen düzelmişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Geçtiyse sıkıntı yok dediğim gibidir. Benim monitör'ün ekran komple gidik başlıyordu sonra düzeliyordu bir kaç hafta sonra da tamamen düzelmişti.
Monitörde sıkıntı yok kral.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Sorun monitörde çıktı ne alakaysa alalı 1 sene oldu OUTLET aldım 2 piksel ölü diye, 165HZ de sapıtıyor o resimdeki gibi bu kanıya ise şöyle vardım, eğer PC de olsaydı sorun monitörün OB menüsündede çizgiler olmazdı.

Top Bottom