Neler Yeni

Yardım Ekranda Dalgalanma Oluyor Yeni Laptop

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
Tam emin olamıyorum ama Amazon Prime üzerinde Reacher izlerken ekranda dalgalanmalar görüyorum Youtube da video izlerken veya başka bir dizi izlerken denk gelmiyor. Problem sadece Reacherda mı yoksa ekran da mı bir problem var anlamıyorum. Nasıl testler yapmam lazım yardımcı olur musunuz lütfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@snop02 bu konudada bana yardımcı olur musun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Short videosunda belli oluyor saliselik

Son düzenleme:

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
snop02
tarayıcı ve ekart driver son sürüm yukle.
youtube veya indirdigin bir filmi seyrederken sorun yoksa senin pc ile alakalı degildir kanımca...

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
youtube veya indirdigin bir filmi seyrederken sorun yoksa senin pc ile alakalı degildir kanımca...
Driver booster ile kontrol ettim ekran kartı falan güncel. Tarayıcı da kontrol edicem. Ekstra başka tarayıcı ile de deniycem opera gx kullanıyorum normalde ama bakıcam. Ekstra film ya da dizi bölümü indirir bakarım.

DESMOND

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Cüneyt Tavşanoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis Amazon Prime da yine aynı dizi ve farklı bir dizi daha izledim dün akşam başka bir dizi daha da denemiştim 3 dizide de aynı problem gerçekleşti. Şuanda DiziBox sitesinde dizi izliyorum 8 9 dakka izledim bişi olmadı ya da olduysa çok saliselik ben görmedim. Bu olaydan nasıl tam emin olucaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,477
Üyeler
155,578
Son üye
awosakan
Top Bottom