Neler Yeni

Yardım Ekranda moziklesme sorunu? Bilen varsa gelsin

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
Merhabalar arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti yeni monitör aldım ViewSonic XG2405

Metro Exodus oynuyorum. Oyunda sağa sola mausu cevirdigimde böyle bir şey oluyor yazılar moziklesiyor. Bunun sebebi nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@HacıSOFU

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
v sync açıkmı hocam açık değilse açarak deneyebilirmisiniz

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim ekran kartı driveri kaldırdım yeniden yükledim düzeldi gibi ama sonra bir daha bakıcam.

Monitör aldım yeni 60 Hz den 144 Hz geçtim Erkan kartı sıcaklığım 68 dereceden 81 dereceye fırlıyor. Bunun sebebi nedir?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
Denedim ekran kartı driveri kaldırdım yeniden yükledim düzeldi gibi ama sonra bir daha bakıcam.

Monitör aldım yeni 60 Hz den 144 Hz geçtim Erkan kartı sıcaklığım 68 dereceden 81 dereceye fırlıyor. Bunun sebebi nedir?
birsürü nedeni olabilir hocam yeni bir konu açarsanız arkadaşlarla beraber daha iyi yardımcı olabiliriz bir kaç eğer isteyeceklerdir sizden yardımcı olmak için

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
birsürü nedeni olabilir hocam yeni bir konu açarsanız arkadaşlarla beraber daha iyi yardımcı olabiliriz bir kaç eğer isteyeceklerdir sizden yardımcı olmak için
Ekran kartı miningliydi powercoolor Red Devil RX 6600 xt mx4 sürdüm olmadı mx-6 sürdüm olmadı. Yan panel açık bıraktım olmadı sicaklik furmark testinde 81 dereceye fırlıyor. 60 fpsden sonra ıslık sesi veriyor. Bunu da ilanda belirttim. Lanet gelsin bir daha almam böyle bir kart. Kartı satma kararı aldım

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
Ekran kartı miningliydi powercoolor Red Devil RX 6600 xt mx4 sürdüm olmadı mx-6 sürdüm olmadı. Yan panel açık bıraktım olmadı sicaklik furmark testinde 81 dereceye fırlıyor. 60 fpsden sonra ıslık sesi veriyor. Bunu da ilanda belirttim. Lanet gelsin bir daha almam böyle bir kart. Kartı satma kararı aldım
muhtemelen birşeyleri zarar görmüş hocam ondan dolayı fırlıyor peki sonra geri düşüyormu sıcaklıklar

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
mining yapıldığından dolayı hocam
Sence ne gibi zarar görmüştür. Satan kişi çok yıpranmadi dedi ama kart felâket ben düzeltirim zannettim olmadı. Bana dedi 71 dereceyi geçmez furmark. 350 TL komisyon ödediğim için geri iade etmek istemedim. Şimdi bende kartı satıyorum ilanda detaylı belirttim. Alacak kişi ona göre alsın.

Bu dünyada dürüst olmak çok zor. Yazıklar olsun öyle insanlara

Yine başladı bu sorun. Bu monitörle alakalı bir durum mu acaba?

Son düzenleme:

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,850
İsim
göksel yurtcan
Sence ne gibi zarar görmüştür. Satan kişi çok yıpranmadi dedi ama kart felâket ben düzeltirim zannettim olmadı. Bana dedi 71 dereceyi geçmez furmark. 350 TL komisyon ödediğim için geri iade etmek istemedim. Şimdi bende kartı satıyorum ilanda detaylı belirttim. Alacak kişi ona göre alsın.

muhtelen ekran kartıyla alakalı hocam gpu zarar görmüş olabilir

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız

Bende bilmiyorum ki monitörse iade edicem

muhtelen ekran kartıyla alakalı hocam gpu zarar görmüş olabilir
Acaba oyundan mı kaynaklı?

LaLLo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Cem GÜLBENAT
ayarlarda fsr modu falan mı açık ? FSR açınca genelde bu tarz yada buna benzer grafik deformasyonları olabiliyor.Sıcaklık için bir şey diyemeyeceğim çünkü red devil modeli normalde çok serin çalışması ile meşhurdu.60 fps i geçtikten sonra ıslık sesi vermesi ekran kartında coil whine olduğu içindir.Donanıma bir zararı yok ama kulaklarına var.

casrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
mehmet yıldız
ayarlarda fsr modu falan mı açık ? FSR açınca genelde bu tarz yada buna benzer grafik deformasyonları olabiliyor.Sıcaklık için bir şey diyemeyeceğim çünkü red devil modeli normalde çok serin çalışması ile meşhurdu.60 fps i geçtikten sonra ıslık sesi vermesi ekran kartında coil whine olduğu içindir.Donanıma bir zararı yok ama kulaklarına var.
Coil whine var ama duymuyorum bile 😊 bu kart minningli ALLAH belami verdi acele ettim ucuz diye. Böyle kaldı elimde

Eski monitörde test ettim. Oyunla alakalı bir durum başka oyuna da girdim sorun yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,493
Üyeler
154,602
Son üye
kullenenask
Top Bottom