Neler Yeni

Çözüldü✓ Ekranım pembe oldu sorun nedir?

Palo DAYI

80+ Silver

Starlex

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle
driveri silsemde yuklesemde su sekilde bir hata ile karsilasiyorum ve basarisiz oluyor
Benim görüşüm olarak (eğer kablolarda veya driver hatası olarak bir şey yoksa hele hele oyunlarda yüksek derecelere ulaştıysa kart) seni gpu nanay buzlu suyunu hazır et

Palo DAYI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
mehmet
hocam gpu bozulmuş olabilir zamanında benim gtx760 bozulmuştu aynı pembe ekran vardı şimdi hd6570kullanıyom anam ağladı bu kartla umarım bozulmamıştır eğer bozulduysa başınız sağolsun

kpa666.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Namık Ersoy
Benim görüşüm olarak (eğer kablolarda veya driver hatası olarak bir şey yoksa hele hele oyunlarda yüksek derecelere ulaştıysa kart) seni gpu nanay buzlu suyunu hazır et
hocam iste onu anlayamadim yuksek sicakliga ulasmadi ki ekran karti 60 70 derecelerde felandi
hocam gpu bozulmuş olabilir zamanında benim gtx760 bozulmuştu aynı pembe ekran vardı şimdi hd6570kullanıyom anam ağladı bu kartla umarım bozulmamıştır eğer bozulduysa başınız sağolsun
bir 6 ay daha calisicaz desene o zaman :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
mehmet
hocam iste onu anlayamadim yuksek sicakliga ulasmadi ki ekran karti 60 70 derecelerde felandi

hocam benimde kart 60dereceyi geçmiyodu ama durduk yerde gitti bişe demeden...

Starlex

80+ Bronze

Kartın üstünde matal bir figür vb. bir şey varmıydı veya çalışıyorken dokundunmu?

kpa666.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Namık Ersoy
Kartın üstünde matal bir figür vb. bir şey varmıydı veya çalışıyorken dokundunmu?
hayir kasamin icinde + figur vesaire yoktu herhangi biseyde dokunmadi aklimi sey kurcaliyor ekran kartina bisey oldu ise direkt monitore olmaz miydi once fiveme oldu sonra cozunurluk degisince monitore oldu sunu fiveme olduktan sonra cekmistim
20240422_213031.jpg

Starlex

80+ Bronze

Ayrıca şu kabloda sorun var diyenler içinde bi tv ye bağlayabilirmisin pc kapalıykende ekran kartının güç girişlerini iyice kontrol et
Mesaj otomatik birleştirildi:

hayir kasamin icinde + figur vesaire yoktu herhangi biseyde dokunmadi aklimi sey kurcaliyor ekran kartina bisey oldu ise direkt monitore olmaz miydi once fiveme oldu sonra cozunurluk degisince monitore oldu sunu fiveme olduktan sonra cekmistimAlıntıyı görüntüle
Tv ye bağlarken başka porttan bağla birde

kpa666.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Namık Ersoy
Ayrıca şu kabloda sorun var diyenler içinde bi tv ye bağlayabilirmisin pc kapalıykende ekran kartının güç girişlerini iyice kontrol et
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tv ye bağlarken başka porttan bağla birde
deniyeyim hocam hemen

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
810
İsim
Taksim Delisi Cenk
windowsta HDR açıksa kapat

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç