Neler Yeni

Yardım ekranımda siyah siyah noktalanmalar karıncalanmalar oluyor neden oluyor olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İlker Kabak
Ekranım
Viewsonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms 2xHDMI DVI DP FHD Freesync Gaming Monitör
ekran kartım rx 570
işlemci
AMD Ryzen 5 3500X 3.6GHz 35MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci MPK
neden oluyor acaba lütfen yardımcı olurmusunuz
ne yapmam gerekiyor bu karıncalanmalar neden oluyor cigerim soldu artık
2020.04.08-03.28_01-min.png
2020.04.08-03.28-min.png
2020.04.08-03.28-min.png

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
neresi karıncalanma anlamadım izlediğin filmin çözünürlüğü düşüktür her 1080p cam gibi görüntü vermez siteler 1080 yazmak için 720yi de convert etmiş olabilirler
tavsiyem masaüstünden bu sorun yoksa sıkıntı yoktur .deneme için youtubedaki 4k videolarda hayvanlardaki tüylerden netlik kontrolünü yapabilirsin
bir ihtimal de playerlarda görüntüyü güzelleştirme seçeneği oluyor mesela güç ayarlarında bile video kalitesini iyileştir seçeneğinin ayarından olabilir

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
yeni gördüm online playerdan açmışsın galba sağ altta hd yazıyor ona bas bakalım biraz düzelme olacak mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İlker Kabak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sag alttaki hd secili zaten ayrıyetten bu oyunlarda da oluyor uzak yerler cok bozuk gozukuyor agaclar vb ultra kaliteye almama ragmen cozunurluk yuksek her film de bu sekıl noktalannma oluyor oyunda vsync şu bu açsam bile aynı denicem şimdi youtubeden

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İlker Kabak
yeni gördüm online playerdan açmışsın galba sağ altta hd yazıyor ona bas bakalım biraz düzelme olacak mı
açtım youtubeden aşırı kaliteli oluyor fakat bu oyunlarda örnegin pubg de cod warzonede uzak yerler bozuk gözükküyor bir türlü çözemedim

DDRQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Serkan sss
sag alttaki hd secili zaten ayrıyetten bu oyunlarda da oluyor uzak yerler cok bozuk gozukuyor agaclar vb ultra kaliteye almama ragmen cozunurluk yuksek her film de bu sekıl noktalannma oluyor oyunda vsync şu bu açsam bile aynı denicem şimdi youtubeden
oyunda kaplamayla alakalı o ayrıca uzak alanı düzenlemek için başka bir ayar vardı adını hatırlayamadım. driverlarını güncellemeyi dene aklıma da başka bir şey gelmiyor üzgünüm

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İlker Kabak
oyunda kaplamayla alakalı o ayrıca uzak alanı düzenlemek için başka bir ayar vardı adını hatırlayamadım. driverlarını güncellemeyi dene aklıma da başka bir şey gelmiyor üzgünüm
hepsi güncel teşekkür ederim yardımınız için iyi geceler

• Beğen
Reaksiyonlar: DDRQ

EnGin-San

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Engin Erden
Instagram
ngnrdn78
Steam
327249586
açtım youtubeden aşırı kaliteli oluyor fakat bu oyunlarda örnegin pubg de cod warzonede uzak yerler bozuk gözükküyor bir türlü çözemedim
Oyunda çizim uzaklığı ayarlayabiliyorsunuz onu full yapın ama bilgisayarınızı yoracaktır uyarayım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İlker Kabak
Sen onu bi göster bilgisayarcıya
[/QUOTE]
getiricem

anonim044

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ad soyad
aynı sorun benim kuzenimde de vardı sonra ekran kartını değiştirdi ve sorunu çözüldü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,098
Üyeler
153,168
Son üye
liseliarkadasss7
Top Bottom