Neler Yeni

Ekranın rengarenk karelerle dolması

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
1613504341298.png

Üstteki fotoğraftada görüldüğü gibi son 2-3 aydır max ayda 1 başıma geldi bu neyden kaynaklanmış olabilir ben ekran kartı düşünüyorum.

Bu arada bu olay olduğunda res attığımda diğer cihazları görmesine rağmen mouseyi belli bir süre görmüyor.

Sistem Özellikleri:
İşlemci: Intel® Core™ i3-6098P
Ekran Kartı: Asus GeForce GTX750 Ti STRIX OC
Anakart: MSI H110M PRO-VD Intel
Ram: Corsair Value 8GB (1x8GB) DDR4 2133MHz
Depolama: Toshiba P300 1TB 7200Rpm

Son düzenleme:

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
Ekran kartı modelin amd mi?

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
Hocam yani bu olaylar başlamadan önce kasayla uğraştınız mı yada ekran kartıyla yani ekran kartının kablomalarıyla falan.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
Yani amd ekran kartlarında daha çok görülen bi sorun (bildiğim kadarıyla) onun harici ekran kartı nvidia ise kartı yıpratıp , kötü davranıp (bundan ne kastediyorlar bilmiyorum) bu sonuçlar görüldüğünü okumuştum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yusuf ÖZMEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani amd ekran kartlarında daha çok görülen bi sorun (bildiğim kadarıyla) onun harici ekran kartı nvidia ise kartı yıpratıp , kötü davranıp (bundan ne kastediyorlar bilmiyorum) bu sonuçlar görüldüğünü okumuştum.
Ayda 1 filna karşılaşıyorum inş sıklığı filan artmaz yada çözümünü bulurumda 1 yıl daha götürür üniye geçince yenileyeceğim

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hayır öyle bir şey yok her kartta olabilir AMD ile alakalı bir şey değil.

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,229
İsim
Efecan
Ayda 1 filna karşılaşıyorum inş sıklığı filan artmaz yada çözümünü bulurumda 1 yıl daha götürür üniye geçince yenileyeceğim
Aynı durumdayiz benim laptopda sınava kadar idare etsin diye ümit ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır öyle bir şey yok her kartta olabilir AMD ile alakalı bir şey değil.
Teşekkürler böyle bir şey yazma nedenim problemleri olan çoğu kisinin amd kullanmasi ve yapilan yorumlarinda amd üzerinden olmasıydı.

Top Bottom