Neler Yeni

El Capitan - İncehesap BIKTIK!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

echeln

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Samet
Elimde bizzat genel müdürün SS'leri mevcut bana aktarılan bilgi bu şekilde, hatta bu süreçten ötürü markaya uyarılarım o kadar ciddi olduki Cumartesi Pazar montaj ve kargo yapacaklarını belirttiler yukarıda arkadaşın da incehesap'ta kargo aracını görmesinin sebebi o olabilir. Yaptığım uyarıları görseniz bu çocuk daha ne yapsın dersiniz. Ama bende internetten kargo alışverişi yapıyorum ve yemin ediyorum 3 haftadır gelmeyen ürünüm kargom var. Bu süreçte bu durumlar gerçekten de normal lakin hızlandırılması için firmayı eksiksiz hergün darlıyorum.

Bu arada ilk 2 saat değil Gece 1-2 gibi bitmiş hatta konusunu açmışım: https://donanimarsivi.com/forum/kon...-el-capitan-sistemden-264-adet-satildi.22517/
abdullah bey sipariş saatime bakın lütfen bana stok soğutucu göndermişler.
kimse beni bu sistemin 1 saatte 250 tane sattığına inandıramaz. bu dolandırıcı siteyi böyle canhıraş savunmanız çok üzücü.

Ekler

• Screenshot_20200502-222744.jpg
    Screenshot_20200502-222744.jpg
    184 KB · Hit: 84

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Abdullah kardeşim seni ben şahsım adıma suçlamıyorum eminim diğer arkadaşlarda suçlamıyordur sadece çalıştığın firma yı gör istiyorlar kargonun geç gelmesi gayet normal bu süreçte ama ilgi alaka ve eksik ürün veya yanlış ürün olduğunu söyleyen arkadaşlar var buda sistemi bekleyen diğer arkadaşları endişelendiriyor sadece bu
Itopya ile yapıyor kiziyonuz. INCEHESAP la yapıyor kiziyonuz sizde haklısınız. Adam napsın e-ticaret sitesi mi açsın.

robin

80+ Silver
Eleştiri ban sebebi galiba herşeye agresif yaklaşmayın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Itopya ile yapıyor kiziyonuz. INCEHESAP la yapıyor kiziyonuz sizde haklısınız. Adam napsın e-ticaret sitesi mi açsın.
Ben 6000TL mi ona guvenip harciyorsam urun eksiksiz olmali

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Abdullah kardeşim seni ben şahsım adıma suçlamıyorum eminim diğer arkadaşlarda suçlamıyordur sadece çalıştığın firma yı gör istiyorlar kargonun geç gelmesi gayet normal bu süreçte ama ilgi alaka ve eksik ürün veya yanlış ürün olduğunu söyleyen arkadaşlar var buda sistemi bekleyen diğer arkadaşları endişelendiriyor sadece bu
Size sonuna kadar hak veriyorum. Adam bana diyorki videoda Prism'e kaliteli bir macun sürülmüş ya çok afedersin bu resmen totodan uydurmak şahsıma küfür etmekten farksızdır. İnce hesabı o kadar darlıyorum ki adamlar diken üstünde. Ve bu sistemi kiminle yapsam aynı sorun yine olacak çünkü sokağa çıkma yasağı ve kargo kısıtlamaları çok büyük problem olmaya başladı.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
abdullah bey sipariş saatime bakın lütfen bana stok soğutucu göndermişler.
kimse beni bu sistemin 1 saatte 250 tane sattığına inandıramaz. bu dolandırıcı siteyi böyle canhıraş savunmanız çok üzücü.
Ya işte bu zihniyet beni yoruyor abi, kardeşim orada Gece 1 yazıyor, 1 saatte yazmıyor. Yani 8-9 saat yapar...
NOT: siteyi de hiç bir zaman savunmadım süreci aktardım. Asılsız ithamlarda bulunma

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
https://yadi.sk/i/PyF_7eRO9Hq8UQ
başka siteye yükledim.
Sıcaklık anlık yükselen değil ortalama 72 74 arası anlık 80 lere fırlıyor. Prime95 testim 30 dakika maks 70 gördü fakat oyunlarda böyle fazla çıkıyor. Yapılması gereken ekstra bir işlem var mıdır?
Burada bir saçmalık var Prime95 işlemciyi %100 kullanır ve sen 70 derece görüyorsun ama işlemciyi %17 kullanan CSGO'da mı 74 derece görüyorsun? kardeşim Afterburner yazılımında bir bug olabilir mi? burada çünkü mantıksız bir olay var

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Abdullah DEMİRCAN
Size sonuna kadar hak veriyorum. Adam bana diyorki videoda Prism'e kaliteli bir macun sürülmüş ya çok afedersin bu resmen totodan uydurmak şahsıma küfür etmekten farksızdır. İnce hesabı o kadar darlıyorum ki adamlar diken üstünde. Ve bu sistemi kiminle yapsam aynı sorun yine olacak çünkü sokağa çıkma yasağı ve kargo kısıtlamaları çok büyük problem olmaya başladı.
Wraith prism fabrikadan termal macunla mi geliyor? Takip ettiğim unboxing lerde macun göremiyorum yüzeyde?

Jony Case

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,342
İsim
İsmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar konsollar oyunlar ekipmanlar
Burada bir saçmalık var Prime95 işlemciyi %100 kullanır ve sen 70 derece görüyorsun ama işlemciyi %17 kullanan CSGO'da mı 74 derece görüyorsun? kardeşim Afterburner yazılımında bir bug olabilir mi? burada çünkü mantıksız bir olay var
Prism e kaliteli macun hmmm iyi sallamışlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Dogukan
Ya işte bu zihniyet beni yoruyor abi, kardeşim orada Gece 1 yazıyor, 1 saatte yazmıyor. Yani 8-9 saat yapar...
adam'da prysm soğutucu yok abdullah bey karşı tarafla iletişim kursa zaten buraya yazmayacak güvendiği dal olarak sizi görüyor, o dalı kırmayın lütfen arkadaşa yardımcı olmamız lazım , bu arada hepsi burada siparişlerim taş çatlasın 3 günde geliyor müşteri hizmetlerini arayın bir.

PapaganGülsem

80+ Bronze
Reis beni hatırlıyorsundur belki. Benim sadece tek derdim var onu da yazacağım fakat bir ön yazı yazmak istiyorum. İncehesap desteğe ne zaman yazsam maks 3 saat içinde dönüş aldım.( O da en geç) Hediyeler? VAR Fiş? VAR Her şey montajlı mı? EVET Maile cevap? bazen 10 dk içerisinide. Lütfen buraya gelip de felaket tellalığı yapmayın. Bir sürü sıkıntı var , normaldir. Fakat sizinde haklı olduğunuz yer var. Bu kadar yoğunluğu kaldıramayacaksan stoklar bitti göstereceksin ama bunu da tahmin etmemiş olabilirler. Benim sorunum ( ne kadar sorundur bilmiyorum) İşlemcim testlerdekinden daha yüksek kendini kullanma değerine sahip. Biliyorum Abdullah Bey WARZONE testi yolla diye söylediniz . Fakat 5mb download olduğundan halen inmedi. Dediğiniz her şey güncel. Ortamda ise cam açık , masanın üstünde ve arkası ferah.

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Yasir Aykaç
İkisinin değerlerine de afterburner uygulaması ile baktım aynı uygulama ile. Onun için zaten anlam veremedim. Test edebileceğim başka program var mıdır?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,110
Üyeler
149,492
Son üye
alperenyurdaer
Top Bottom