Neler Yeni

EL Capitan kargoya verilme günü hk.

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Sipariş numaram 571 bin küsür.

Bugün 50 dakika bekledim sıra gelmesini.

Oradaki kadın çok yardımcı oldu sorularımı cevapladı adı Ceylan olması lazım çok tesekkür ediyorum.

Kendi sipariş için konuşuyorum hafta sonlarını ve 1 Mayıs'ı göz önüne alarak 4-5 Mayıs civarı kargoya verilir dedi. Çok yoğun olduklarını söyledi. Dünya gündemi felan filan.

Yani kısaca şöyle baktığımızda 21 Nisan'da sipariş verdim sokağa çıkma yasağı, virüs felan derken 8,9 Mayıs civarı teslim alırım diye düşünüyorum.

Geç olsun güç olmasın.

İtopya'dan monitör sipariş etmiştim, orayı arayayım dedim 81 küsür bekliyodu hayatta sıra gelmez diye kapattım yarın yine ararım.

Ve ayrıca şimdi ben çalıştığım için oldu incehesap'tan kargo geldi, ben görüp almak istiyorum diyelim. Evde yokum benim kargom nereye gider. Tekrar incehesap'a mı yoksa kargo şubesine mi ?

Şubeye gitti diyelim orada bakıp teslim alabilirim Allah göstermesin bi yerinde bir şey var diyelim ne gibi işlem yaptırabilirim

incehesap hangi kargo firması ile çalışıyor umarım bana yakın bir firmadır.

teşekkürler.

Abdullah

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Abdullah ÇELİK
kutunun sağına soluna bak bişey varsa kargocuya söyle geri göndersin

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
bölgenden sorumlu olan kargo deposuna gider 3 gün içinde almazsan geri yollanır kargon

smtnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
samet üner
yurtiçi kargo ile çalışıyorlar.

Mesaj otomatik birleştirildi:

kargonu bilerek ve mazeretsiz olarak almazsan kargoda ürünün başına geleceklerden sen sorumlu olursun, çünkü satıcı edimini tam ve eksiksiz olarak ifa etmiş sayılır. git bak, eğer hasarlı olduğunu düşünüyorsan tutanak tuttur kargocuya.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,500
İsim
Enes Bahadır
Sipariş numaram 571 bin küsür.

Bugün 50 dakika bekledim sıra gelmesini.

Oradaki kadın çok yardımcı oldu sorularımı cevapladı adı Ceylan olması lazım çok tesekkür ediyorum.

Kendi sipariş için konuşuyorum hafta sonlarını ve 1 Mayıs'ı göz önüne alarak 4-5 Mayıs civarı kargoya verilir dedi. Çok yoğun olduklarını söyledi. Dünya gündemi felan filan.

Yani kısaca şöyle baktığımızda 21 Nisan'da sipariş verdim sokağa çıkma yasağı, virüs felan derken 8,9 Mayıs civarı teslim alırım diye düşünüyorum.

Geç olsun güç olmasın.

İtopya'dan monitör sipariş etmiştim, orayı arayayım dedim 81 küsür bekliyodu hayatta sıra gelmez diye kapattım yarın yine ararım.

Ve ayrıca şimdi ben çalıştığım için oldu incehesap'tan kargo geldi, ben görüp almak istiyorum diyelim. Evde yokum benim kargom nereye gider. Tekrar incehesap'a mı yoksa kargo şubesine mi ?

Şubeye gitti diyelim orada bakıp teslim alabilirim Allah göstermesin bi yerinde bir şey var diyelim ne gibi işlem yaptırabilirim

incehesap hangi kargo firması ile çalışıyor umarım bana yakın bir firmadır.

teşekkürler.
Onların gözü önünde açarak bakacaksın bi sıkıntı varsa tutanak tutturup ürünü teslim almayacaksın hacı

can saban

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
can saban
Bende 19 nisanda siparis verdim hâlâ montaj aşamasında görünüyor

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan
Bende 19 nisanda siparis verdim hâlâ montaj aşamasında görünüyor
incehesapta ödeme onaylandı mı yazıyor montajda mı yazıyor ? Ben 17nisanda verdim ödeme onaylandı diyor sadece

SergenMvs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sergen Maviş
Bende 19 Nisanda aldım . Sipariş numaram 569 Binlerde . Bu hafta yada önümüzdeki hafta kesinlikle kargoya verilmiş olur diye düşünüyorum

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
Kankalar ben 11 nisanda pc toplama sihirbazından sipariş verdim montaj da istedim 15 inde montajın tamamlandığı söylendi halen kargoya verilmesini bekliyorum söylenen tarihler bana çok uçuk geldi yani daha fazla beklersiniz umarım beklemezsiniz ama ya ben mal yerine konuluyorum ya da komple herkesi mal yerine koyuyolar benim sipariş nom 561500 hala bekliyorum büyük rezillik tam 17 gün 17 gün 11 iş günü oldu hala bekliyorum

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
Harunckr
Kankalar ben 11 nisanda PC toplama sihirbazından sipariş verdim montaj da istedim 15 inde montajın tamamlandığı söylendi halen kargoya verilmesini bekliyorum söylenen tarihler bana çok uçuk geldi yani daha fazla beklersiniz umarım beklemezsiniz ama ya ben *** yerine konuluyorum ya da komple herkesi *** yerine koyuyolar benim sipariş nom 561500 hala bekliyorum büyük rezillik tam 17 gün 17 gün 11 iş günü oldu hala bekliyorum
Her gün mesaj atıyor musun ? Yani ben olsam kesin atardım

ckmrsn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Ersin Çakmak
Her gün mesaj atıyor musun ? Yani ben olsam kesin atardım
Her gün değil günde kaç mesaj atıyosun diceksin kanka full şablon mesajla dönüş sağlıyolar en son yasal yollaramı başvurmam gerek insan gibi cevap verin yazdım şablondan hallice kendi eliyle gerekli aciliyet servisimize iletilmiştir dediler

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
19 nisan'da el capitan ve klavye siparişi verdim. Klavye 22 nisanda elime ulaştı. Ortada pc yok 😅

Top Bottom