Neler Yeni

El Capitan Modifiye Gerektirir mi? Direk mi Alınmalı?

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Yarın Cuma Gaming gecesinde alıyorum pc yi, dün 300 tl artmasaydı sıvı soğutucu ekleyecektim 390Tl ye fakat şimdi ekleyemiyeceğim fiyat olarak zorlar gibi duruyor beni.
GamePower Iceberg 120 Cpu Sıvı Soğutma 120mm 'yi alacaktım 390Tl'ye bunu almasam çok bir şey fark eder mi işlemci stok soğutucu olacak çünkü.
Veya dediklerim dışında bir şey değiştirmeden direk alayım mı? Bütün sorularımı giderdiniz diğer konularımda el capitan hakkında teşekkür ediyorum galiba bu son konum olacak El capitan hakkında.

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Ben sistemi biraz özelleştirerek aldım. İşlemci fanı da stok olmasına rağmen işlemci tarafında hiçbir ısınmayla karşılaşmadım desem yeridir. Bence sıvı soğutma almana gerek yok. Tabi bunda benim kasanın farklı olması ne kadar etkilidir bilmiyorum.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Ben sistemi biraz özelleştirerek aldım. İşlemci fanı da stok olmasına rağmen işlemci tarafında hiçbir ısınmayla karşılaşmadım desem yeridir. Bence sıvı soğutma almana gerek yok. Tabi bunda benim kasanın farklı olması ne kadar etkilidir bilmiyorum.
çünkü voltaj düşürürerek oynatıyor abdullah abinin attığı videoya bak anlarsın neden ısınamayla karşılaşmadığını
Mesaj otomatik birleştirildi:

video bu

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
çünkü voltaj düşürürerek oynatıyor abdullah abinin attığı videoya bak anlarsın neden ısınamayla karşılaşmadığını
Mesaj otomatik birleştirildi:

video bu

Ben render vs. yapmayacağım için çok önemsemedim. Normalde wraith prism fanla gelmesi gerekiyordu eksik göndermişler mail attım göndereceklerini söylediler. Artık gelince onu takarım. tabii ki stok fanla daha üst seviye fanlar arasında fark olacak bu gayet normal. Oyun testlerine de devam ediyorum.

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben render vs. yapmayacağım için çok önemsemedim. Normalde wraith prism fanla gelmesi gerekiyordu eksik göndermişler mail attım göndereceklerini söylediler. Artık gelince onu takarım. tabii ki stok fanla daha üst seviye fanlar arasında fark olacak bu gayet normal. Oyun testlerine de devam ediyorum.
Takılmalar vs. oluyor mu benchmark ınızı atabilir misiniz en iyi tecrübe konuşur sizden yardım almak istiyorum pc hakkında.

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
Kaç dereceyi görüyor işlemciniz? bende cs de 80 warzone da 85-90 dereceyi görüyor

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Kaç dereceyi görüyor işlemciniz? bende cs de 80 warzone da 85-90 dereceyi görüyor
Cs oynamadım ama warzone da 82 dereceyi gördüm. Uzun süre oynamadım 2 saat kadar oynadım. Oyunların çoğu işlemciye çok yüklenmiyor ama belli başlı oyunlar işlemciyi de çok kullandırıyor. Sonuç olarak böyle bir işlemci için soğutma şart olduğunu anladık.

Kaya17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Muhammed Kaya
Cs oynamadım ama warzone da 82 dereceyi gördüm. Uzun süre oynamadım 2 saat kadar oynadım. Oyunların çoğu işlemciye çok yüklenmiyor ama belli başlı oyunlar işlemciyi de çok kullandırıyor. Sonuç olarak böyle bir işlemci için soğutma şart olduğunu anladık.
Bende dün akşam 98 dereceyi gördü o yüzden biostan booster seçeneğini kapattım

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Yarın Cuma Gaming gecesinde alıyorum PC yi, dün 300 TL artmasaydı sıvı soğutucu ekleyecektim 390Tl ye fakat şimdi ekleyemiyeceğim fiyat olarak zorlar gibi duruyor beni.
GamePower Iceberg 120 Cpu Sıvı Soğutma 120mm 'yi alacaktım 390Tl'ye bunu almasam çok bir şey fark eder mi işlemci stok soğutucu olacak çünkü.
Veya dediklerim dışında bir şey değiştirmeden direk alayım mı? Bütün sorularımı giderdiniz diğer konularımda el capitan hakkında teşekkür ediyorum galiba bu son konum olacak El capitan hakkında.
SSD'i değiştirmeniz gerekiyor.
Kronik sorunlu SSD listesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Furkan yuşa
rtx 2060 ile özelleştirip aldım geçen hafta montaj aşamasında yazıyor bekliyorum . Umarım verdiğimiz fiyata değer.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,610
Üyeler
157,716
Son üye
Dimdcks
Top Bottom