Neler Yeni

el fakher bar dolum yapılır mı?

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ahmet akkaya
el fakher crown bar tekrar dolum yapılır mı?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,383
İsim
Ümit Can
Eğer içi açılıyorsa dolum gerçekleştirilir ancak içerisine likit alıp koyduğunuzda aynı tadı almanız mümkün değil. Salt likit alıp koyarsanız belki bir ihtimal..

Bu arada AF'in puff barını nereden temin ettiniz hocam?

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ahmet akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer içi açılıyorsa dolum gerçekleştirilir ancak içerisine likit alıp koyduğunuzda aynı tadı almanız mümkün değil. Salt likit alıp koyarsanız belki bir ihtimal..

Bu arada AF'in puff barını nereden temin ettiniz hocam?
hediye geldi hocam o puff mu elektronikmi

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,383
İsim
Ümit Can
hediye geldi hocam o puff mu elektronikmi
E-Sigara dediğimiz sürekli coil ve likit değişimi yapabileceğiniz ürünün daim olduğu coil ve likitle dolum yapıp sürekli olarak kullandığınız ürünler Pod veya Pod Mod cihaz olarak geçer. Genellikle "Bar" ibareli geçen ürünler Disposable Pod veya Disposable Bar olarak yani tek kullanımlık diye geçer. Puff'tur yani ülkedeki bilinen adıyla. İçerisini açıp likit tankına ulaşabildiğiniz her Disposable ürün doldurulabilir ancak asla aynı tat ve keyifi vermez. Ürünlerin İçerisindeki Coil de doldurmaya dayanıyor ben 60ML bir likit bitirdim Vozol 10K ile hala coili yanmadı doğru şekilde kullanımda içerisindeki coil uzun süre gidiyor aslında ama dediğim gibi aynı tat ve keyfi vermiyor o ağırlığı almanız çok muhtemel değil ancak Salt likit alıp dolum yaparsanız bir nebze yakalarsınız ama şöyle de bir durum oluşuyor bu noktada kaliteli iyi bir salt likit de Puff parasına yakın.

sarkilar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
ahmet akkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
E-Sigara dediğimiz sürekli coil ve likit değişimi yapabileceğiniz ürünün daim olduğu coil ve likitldolum yapıp sürekli olarak kullandığınız ürünler Pod veya Pod Mod cihaz olarak geçer. Genellikle "Bar" ibareli geçen ürünler Disposable Pod veya Disposable Bar olarak yani tek kullanımlık diye geçer. Puff'tur yani ülkedeki bilinen adıyla. İçerisini açıp likit tankına ulaşabildiğiniz her Disposable ürün doldurulabilir ancak asla aynı tat ve keyifi vermez. Ürünlerin İçerisindeki Coil de doldurmaya dayanıyor ben 60ML bir likit bitirdim Vozol 10K ile hala coili yanmadı doğru şekilde kullanımda içerisindeki coil uzun süre gidiyor aslında ama dediğim gibi aynı tat ve keyfi vermiyor o ağırlığı almanız çok muhtemel değil ancak Salt likit alıp dolum yaparsanız bir nebze yakalarsınız ama şöyle de bir durum oluşuyor bu noktada kaliteli iyi bir salt likit de Puff parasına yakın.
Bende vazolun oejinal salt likiti var işimi gorurmu ama o cihazda ben açma kısmını bulamadim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,731
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom