Neler Yeni

Yardım El konsolları hakkında yardımcı olur musunuz ve konu devamında ki şey hakkında

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
2k ile pek işim yok farkın ne olduğunu da bilmiyorum ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

7 8 bin cidden mi sadece lol oynamayacağım ama
Birkaç çok ağır oyun hariç her şey biraz ayar kısarak gayet iyi oynanır o fiyat bandındaki sistemlerle. Tabi düzgün bir sistem bulman gerek bazıları berbat sistemler koyuyor o fiyata.

Sizi çok zorlamayacak en yüksek bütçeyle konu açın o bütçeye göre en mantıklı öneriyi yaparlar.

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
HC
2k ile pek işim yok farkın ne olduğunu da bilmiyorum ama

7 8 bin cidden mi sadece lol oynamayacağım ama
hocam siz yeni konu açın öneri isteyin aklınızdaki bütçeyi de yazın aklınıza yatan kasayı alın ve eğer monitör, mouse vb. parçalarınız yoksa hepsine ayırdığınız bütçeyi yazarak onlar için de yeni konu açın ve gelen önerilere göre hareket edin.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
hocam siz yeni konu açın öneri isteyin aklınızdaki bütçeyi de yazın aklınıza yatan kasayı alın eğer monitör, mouse vb. parçalarınız yoksa hepsine ayırdığınız bütçeyi yazarak onlar için de yeni konu açın ve gelen önerilere göre hareket edin.
Dediğiniz parçalarda yok nasıl bir başlık ve açıklama yazacağım bilemedim şimdi bütçe rog ally 20k civarı herşeyiyle 25k diyelim o zaman

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
HC
Dediğiniz parçalarda yok nasıl bir başlık ve açıklama yazacağım bilemedim şimdi bütçe rog ally 20k civarı herşeyiyle 25k diyelim o zaman
25k eğer her şey içinse ve 4000 serisi için konuşuyorsak eli yüzü düzgün bir sisteme az hocam bi 32 33k falan olsa yapılır çünkü sadece kasa 22 23k geri kalan monitör eli yüzü düzgün min. 4 5k daha mouse, klavye ve mousepad de var anca 32 33k lazım güzel sıfır bir sistem için. konu başlığı da full sistem önerisi olabilir tek konuda halledilir hem kasa hemde diğer parçalar için öneri istersiniz yardımcı olurlar.

Wanda Maximoff

80+ Bronze
25k eğer her şey içinse ve 4000 serisi için konuşuyorsak eli yüzü düzgün bir sisteme az hocam bi 32 33k falan olsa yapılır çünkü sadece kasa 22 23k geri kalan monitör eli yüzü düzgün min. 4 5k daha mouse, klavye ve mousepad de var anca 32 33k lazım güzel sıfır bir sistem için. konu başlığı da full sistem önerisi olabilir tek konuda halledilir hem kasa hemde diğer parçalar için öneri istersiniz yardımcı olurlar.
33k ya çıksam 5 daha koy daha iyisini al diyecekler ki bende kafadan diyeceğim beni aşar o şekilde

bir şey demedin

Son düzenleme:

Wanda Maximoff

80+ Bronze
Bir konu açtım bakalım neler çıkacak ona göre arttırma azaltma yapacağım

Birkaç çok ağır oyun hariç her şey biraz ayar kısarak gayet iyi oynanır o fiyat bandındaki sistemlerle. Tabi düzgün bir sistem bulman gerek bazıları berbat sistemler koyuyor o fiyata.

Sizi çok zorlamayacak en yüksek bütçeyle konu açın o bütçeye göre en mantıklı öneriyi yaparlar.
Yaptım dediğiniz gibi bakalım neler olacak sizden bakın isterseniz

King74

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
HC
Bir konu açtım bakalım neler çıkacak ona göre arttırma azaltma yapacağım

Yaptım dediğiniz gibi bakalım neler olacak sizden bakın isterseniz
Konu linkini de koysaydınız hocam.