Neler Yeni

Elder Scrolls V: Skyrim Game Pass'im var Steam'den almalı mıyım?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7

Oyunun Steam versiyonu indirimde. Benim Şubat 2024'e kadar Game Pass'im var.

Şimdi ben oyunu bilmiyorum. Bir keresinde prelouge kısmında anlamadım bir şekilde kapı muhafızlarına öldüm. Savaş mekaniklerini zerre anlamadım. Oynayış bir değişik geldi. Ondan sonra beni en başa atınca kapattım sildim sinirden. Ama şöyle bir şey var, ben fantastik evrenleri severim. Skyrim de başlı başına lore bakımından çok kapsamlı bir oyun. Ondan dolayı bir daha bakmak istiyorum.

Soru şu, oyunu seversem deli manyaklar gibi oynarım. Ama sevmeme ihtimalim de var bilmiyorum. Fantastik türü hem oyunlarda hem kitaplarda severim.
Sizce Skyrim'i Steam'den almalı mıyım yoksa Game Pass'ten devam mı etmeliyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Maryo

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
Skyrim bu fiyata bedava gibi bence al ben severek oynadım izledim ilk başlarda sarmayabilir ama sonradan sarıyor

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Şimdi ben oyunu bilmiyorum. Bir keresinde prelouge kısmında anlamadım bir şekilde kapı muhafızlarına öldüm. Savaş mekaniklerini zerre anlamadım. Oynayış bir değişik geldi. Ondan sonra beni en başa atınca kapattım sildim sinirden. Ama şöyle bir şey var, ben fantastik evrenleri severim. Skyrim de başlı başına lore bakımından çok kapsamlı bir oyun. Ondan dolayı bir daha bakmak istiyorum.

Soru şu, oyunu seversem deli manyaklar gibi oynarım. Ama sevmeme ihtimalim de var bilmiyorum. Fantastik türü hem oyunlarda hem kitaplarda severim.

@Maryo
Bu oyun kısa süren bir oyun değil.
İlk ejderi kesene kadar sıkıcı olabilir ama ondan sonra oyun hakkında anlatılan özgürlük başlıyor.
Gerçekten o ilk ejdere kadar oyna sonra ne istersen yap sıkılmazsın .
Alınır bence o yüzden bu oyun öyle kısa bir oyun değil artık olarak modlarla fenan zaten oynama süresi çoooook uzun.
Tavsiyem special al çünkü şuan en ucuz versiyonu o .
Ben aldım pahalanır diye size de tavsiyem alın bence .

Skyrim bu fiyata bedava gibi bence al ben severek oynadım izledim ilk başlarda sarmayabilir ama sonradan sarıyor
İlk ejderden sonrasında istediğin alana yönelince sarıyor ondan öncesi biraz sıkıcı.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Skyrim bu fiyata bedava gibi bence al ben severek oynadım izledim ilk başlarda sarmayabilir ama sonradan sarıyor istersen sana bir ipucu verbirim:
Şimdi Nays kartta 38 TL hediye geldi. Yani bi' bakıma 87-38 TL gibi bir şey. Bir arkadaşın bana borcu var. Ondan alacağım biraz para var. Normalde direkt alırım ama oyunu ya sevmezsem diye düşünüyorum. Ama Skyrim benim için bütün özellikleri taşıyor:
  • Fantastik tür
  • Geniş lore
  • Özgürlük
Ama işte ya sevmezsem korkusu var.

Şimdi Nays kartta 38 TL hediye geldi. Yani bi' bakıma 87-38 TL gibi bir şey. Bir arkadaşın bana borcu var. Ondan alacağım biraz para var. Normalde direkt alırım ama oyunu ya sevmezsem diye düşünüyorum. Ama Skyrim benim için bütün özellikleri taşıyor:
  • Fantastik tür
  • Geniş lore
  • Özgürlük
@Maryo

@Maryo @Bossurtucu2 bi'de Elder Scrolls VI gelecek. Acaba V hala alınır mı? Yani VI'ı beklemek saçma mı olur?

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Fantastik tür
  • Geniş lore
  • Özgürlük

@Maryo

@Maryo @Bossurtucu2 bi'de Elder Scrolls VI gelecek. Acaba V hala alınır mı? Yani VI'ı beklemek saçma mı olur?
bu oyun uçsuz bucaksız bir oyun.
Bazı şeyleri denemedne ve oynamadan bilemezsin eğer bu para sana ilerde büyük bir sıkıntı çıkarmayacaksa zorla ilk ejdere kadar ilk ejderi kestikten sonra oyun çok rahatlıyor ve gerçekten istediğini yaptırtıyor ayrıca mod desteği gibi şeyler oyunu farklı bir oyuna bile çevirebiliyor mod yani bu adı üstünde neye eklense farklılaştırıyor
Ayrıca ES 6 açıkçası daha çıkacak gibi durmuyor ki bu fiyat açıkçası bedava

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess

@Maryo
Aldım gitti

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu oyun uçsuz bucaksız bir oyun.
Bazı şeyleri denemedne ve oynamadan bilemezsin eğer bu para sana ilerde büyük bir sıkıntı çıkarmayacaksa zorla ilk ejdere kadar ilk ejderi kestikten sonra oyun çok rahatlıyor ve gerçekten istediğini yaptırtıyor ayrıca mod desteği gibi şeyler oyunu farklı bir oyuna bile çevirebiliyor mod yani bu adı üstünde neye eklense farklılaştırıyor
Ayrıca ES 6 açıkçası daha çıkacak gibi durmuyor ki bu fiyat açıkçası bedava
Ya şöyle ileride zorlamaz. 8 TL nays'ta var. 30 TL'de 1-2 güne yüklenir. 50 TL de beni pek zorlamaz tabi. Sadece 15.000 TL'lik kart borcunun ardına bu oyunu alırsam ve ailem öğrenirse çok pis ama çok pis azar işitirim. Aslında bundan korkuyorum biraz.

Bir de VI. oyunu beklemek saçma mı olur?

1453Emre

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
Emre Öztürk
Ya şöyle ileride zorlamaz. 8 TL nays'ta var. 30 TL'de 1-2 güne yüklenir. 50 TL de beni pek zorlamaz tabi. Sadece 15.000 TL'lik kart borcunun ardına bu oyunu alırsam ve ailem öğrenirse çok pis ama çok pis azar işitirim. Aslında bundan korkuyorum biraz.

6. oyun çıkacak mı ?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Onu bilemem daha oynanış yok bir şey yok da merak ettim 15k borcu nerde yaptınız?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,654
İsim
MehmedVII

@Maryo
Oyun çok uzun. Pintipanda 10 yıldır oynuyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Onu bilemem daha oynanış yok bir şey yok da merak ettim 15k borcu nerde yaptınız?
Hocam dürtüsellik var bende. DEHB'liyim. Concerta almazsam çok riskli işler yapabiliyorum. Tabi bu şey değil işte o gün Concerta almazsam iş batırırım olayı değil. Bu bir süreç. Gittiğim psikiyatristler DEHB'li olduğumu söylememe rağmen hiç Concerta yazmadı. En son geçen 12 temmuzda gittiğim Concerta'ya başladı. Şu an 54 mg kullanıyorum. Daha iyiyim.

Oyun çok uzun. Pintipanda 10 yıldır oynuyor.
Hocam o adam gırgırla oynadığı için o kadar sürdü. Yoksa o kadar uzun değil o oyun.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,654
İsim
MehmedVII
Hocam dürtüsellik var bende. DEHB'liyim. Concerta almazsam çok riskli işler yapabiliyorum. Tabi bu şey değil işte o gün Concerta almazsam iş batırırım olayı değil. Bu bir süreç. Gittiğim psikiyatristler DEHB'li olduğumu söylememe rağmen hiç Concerta yazmadı. En son geçen 12 temmuzda gittiğim Concerta'ya başladı. Şu an 54 mg kullanıyorum. Daha iyiyim.

Hocam o adam gırgırla oynadığı için o kadar sürdü. Yoksa o kadar uzun değil o oyun.
Mod vs kurarsan uzuyor

Top Bottom