Neler Yeni

Elektrikli BİSİKLET/MOTOR önerisi

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Arkadaşlar 15K bütçem var.
genelde günde maksimum 10-15 km yol yapılacak.
Elektrikli bisiklet/motor önerisi istiyorum.
En F/P olanı atarsınız diye düşünüyorum , şimdiden teşekkürler.

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
bu a101 de zamanında 3k sonra 5k satılan volta vsm bile 8k olmuş. biraz daha büyük olsaydı harika olurdu ama iş görür kalitede. ehliyet,plaka istemez bu türlerde. kw fazlaysa plaka,ehliyet isteniyor
fiyatları baya artmış zamanında 3 sene önce kral motors bile 5k dı
normal bisiklet tarzı var bu piyasa bir şey bulmak zor

Son düzenleme:

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
Bu ne la böyle
elektirikli bisiklet yada elektirikli scooter diye geçer a101 de çok satıldı ehliyet,plaka istemediğinden birçok dükkanın önünde görebilirsin.
biraz daha büyüğünü kral motors gibi firmalar satıyor fiyatlar 13-15k civarına uçmuş

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,780
İsim
Mert Can Ergün
elektirikli bisiklet yada elektirikli scooter diye geçer a101 de çok satıldı ehliyet,plaka istemediğinden birçok dükkanın önünde görebilirsin.
biraz daha büyüğünü kral motors gibi firmalar satıyor fiyatlar 13-15k civarına uçmuş
bu genç birisine gitmez

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
bu genç birisine gitmez
ben kral motorstan yanayım zaten zamanında param olsa 5k ya bunu alabiliyordum. ehliyet istemiyordu eskiden şimdi ehliyet lafı falan dolanıyor ama herkes plakasız kullanıyor gerçekten güzel elektirikli scooter. elektrikli bisiklet istiyorsa normal bisiklet tarzı o da var güzel olanlardan
normal bisiklet tarzı hoşuma giden bir şey bulamadım
bu fena sayılmaz ama ücret olarak pahalı buna vereceğim parayı scootera verirdim

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,111
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kral motorstan yanayım zaten zamanında param olsa 5k ya bunu alabiliyordum. ehliyet istemiyordu eskiden şimdi ehliyet lafı falan dolanıyor ama herkes plakasız kullanıyor gerçekten güzel elektirikli scooter. elektrikli bisiklet istiyorsa normal bisiklet tarzı o da var güzel olanlardan
normal bisiklet tarzı hoşuma giden bir şey bulamadım
bu fena sayılmaz ama ücret olarak pahalı buna vereceğim parayı scootera verirdim
Kral royal benimde hosuma gitti .
Oneriyorsaniz onu dusunebilirim

fatihhhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
fat
Kral royal benimde hosuma gitti .
Oneriyorsaniz onu dusunebilirim
benim arkadaşta bu vardı baya memnundu harika bir şey. ama bu model satılmıyor şuan attığımda aynısı sanırım büyüklük ve batarya olarak gayet kullanışlı öneririm hatta kendime alacaktım zamanında param tam yetmediğin alamadım.
bulunduğunuz ilde araştırın kral motors falan varsa gidip ordan bakın derim gayet güzel elektirikli scooter kaldırıp indirmekte kolay az elektirik yakıyor. arkadaş evin içine kadar sokup bolkonda şarj bile ediyordu :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,931
Üyeler
141,365
Son üye
Alparslan1071
Top Bottom