Neler Yeni

elektronik sigara içtikten sonra oksürük

osaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Karataş
merhaba arkadaşlar elektronik sigara içtikten sonra 4 5 gündür ağır öksürüyorum hastahaneue gitmekten başka ne yapabilirim

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Uğur Karabulut
merhaba arkadaşlar elektronik sigara içtikten sonra 4 5 gündür ağır öksürüyorum hastahaneue gitmekten başka ne yapabilirim
Öksürük hapları oluyor ondan alırsın max ama sağlıkta evde bişi yapayımda hastanaye gitmeyim mantıklı değildir belki başka birşeyden olmuştur

Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
Kemal
Muhtemelen bronşların dolmuştur balgam söktürücü efervesan tabletler var onları kullanabilirsin ben kronik bronşitim malesef elektronik sigara notmal sigaraya göre bronşları daha çok etkiliyor bence.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
Yusuf Eyili
Öksürük hapları oluyor ondan alırsın max ama sağlıkta evde bişi yapayımda hastanaye gitmeyim mantıklı değildir belki başka birşeyden olmuştur
Muhtemelen bronşların dolmuştur balgam söktürücü efervesan tabletler var onları kullanabilirsin ben kronik bronşitim malesef elektronik sigara notmal sigaraya göre bronşları daha çok etkiliyor bence.
Kişinin belli bir ilaç veya ilaç içeriğindeki bir maddeye alerjisi veya negatif tesiri olup olmadığını bilmediğiniz için kimseye ilaç önermeyin. Sağlık konusunda bir insana verebileceğiniz tek öneri "Doktora Git" olmalıdır.

osaku

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Mehmet Karataş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sağlık ocağı kapalı yta

Top Bottom