Neler Yeni

Öneri Elektronik sigara önerisi?

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
Arkadaşlar selamlar öncelikle baştan belirteyim lütfen sigarayı bırak tarzı yorumlar yapmayın amacım zaten yavaş yavaş azaltarak bırakmak olacak bu normal sigara fiyatları yüzünden tütüne veya kaçak sigaraya başlamak istemiyorum bu yüzden elektronik sigara almayı düşünüyorum. Hangi marka en iyisi bilmiyorum böyle gerçekten kaliteli uzun ömürlü patlama vs olayı olmayan ayriyeten nikotinli likite de ihtiyacım var merdiven altı likitler değil gerçekten kaliteli likitler arıyorum bütçe kısmında max likitler dahil 600 - 650 TL verebilirim bir seferlik alacağım ama sağlam almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
vaporesso switcher 3 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım fiyatı hakkında bilgi sahıbı değilim

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
bütçeni biraz artırırsan kalem juul alabilirsin orjinalleri gayet kaliteli ve şıktır fakat sana şunu söyleyeyim elektronik sigara normal sigaradan şuan daha pahalıya gelir yani benim için yaptığım hesaplara göre daha pahalı sen ne kadar içiyosun bilmem
Mesaj otomatik birleştirildi:

vaporesso switcher 3 yıldır kullanıyorum sorun yaşamadım fiyatı hakkında bilgi sahıbı değilim
o 1800 2k civarı

o 1800 2k civarı

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bütçeni biraz artırırsan kalem juul alabilirsin orjinalleri gayet kaliteli ve şıktır fakat sana şunu söyleyeyim elektronik sigara normal sigaradan şuan daha pahalıya gelir yani benim için yaptığım hesaplara göre daha pahalı sen ne kadar içiyosun bilmem
Hocam sigaraya zam geldi yine ve günde 1 paket içiyorum malum hiç bir sigara da artık eskisi gibi nikotin yok bu yüzden elektroniğe yöneldim.

o 1800 2k civarı

o 1800 2k civarı
Ha bir de juul kullandım çok önceden o kadar da iyi değil.

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
Hocam sigaraya zam geldi yine ve günde 1 paket içiyorum malum hiç bir sigara da artık eskisi gibi nikotin yok bu yüzden elektroniğe yöneldim
perşembe kısa parliament 31.50 idi yine zam mı geldi ya haberim yok

Hocam sigaraya zam geldi yine ve günde 1 paket içiyorum malum hiç bir sigara da artık eskisi gibi nikotin yok bu yüzden elektroniğe yöneldim.

Ha bir de juul kullandım çok önceden o kadar da iyi değil.
valla arkadaşımda vardı gayet memnundu diğer elektroniklere göre çok kibar görünüşü

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Hazer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
perşembe kısa parliament 31.50 idi yine zam mı geldi ya haberim yok

valla arkadaşımda vardı gayet memnundu diğer elektroniklere göre çok kibar görünüşü
Hocam ben kalitesine bakıyorum görünüşüne değil :D

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ

Elmeryy

80+ Silver