Neler Yeni

Elektronik sigara kullananlar?

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Dostlar artık sigarayı bırakmak istiyorum. Sürekli bırakmak istiyorum ama psikolojik olarak bırakabileceğim bir durumda değilim. Elektronik sigara kullananlar varsa lütfen yardımcı olun.

1- Elektronik sigarada hangi markalar iyidir? (Pilleriyle problem yaşamak istemem.)
2- Sigaraya göre daha iyi midir?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eğer sigarayı bırakmak için elektroniğe geçmeyi düşünüyorsan o yola hiç girme dostum.Kötü bir şeyi kötü başka bir şeyle yok edemezsin.İş sende,senin kafanda bitiyor.Arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla aktarıyorum.Benden naçizane bir tavsiye.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer sigarayı bırakmak için elektroniğe geçmeyi düşünüyorsan o yola hiç girme dostum.Kötü bir şeyi kötü başka bir şeyle yok edemezsin.İş sende,senin kafanda bitiyor.Arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla aktarıyorum.Benden naçizane bir tavsiye.
Kesinlikle haklısın, katılıyorum. Daha önce sigarayı bıraktım, spor ile mükemmel sayılabilecek bir forma alıştım, her günüm antrenmanla geçiyor ve ciğerlerim her türlü kardiyoyu kaldırıyordu. Ama şuanda cidden böyle bir döneme giremem, iş hayatı, stres, psikolojik problemler...

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Elektronik sigara da içtim dostum fakat normal sigarayı bırakıp onu içeceksen hiç sanmıyorum bırakabileceğini.
Patlama riski oluyor en az 1 k fiyat vermen lzaım düzgün bir şey için
Akciğer sönüyor birde sürekli boş duman olduğu için

Sigarayı bırakmak için elektronik sigara almak mantıksız geldi bana
Sigarayı bırakman uzun zaman alır ve psikolojik sıkıntıların olur yani bir şeylere çok çabuk sinirlenirsin, sinir ilacı kullanmakta fayda var.
İnşallah bırakırsın

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Elektronik alacağına normal sigara içmeye devam et. En azından yüzünde patlayıp kalıcı bir iz bırakmaz. En iyisi hiç içmemek tabii ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Polat ALEMDAR
Ağzında patlarsa bu konuya ekranı yumruklayarak bakarsın. Çok vaka var ağızda elektronik sigara patlaması yüzünden, yüzü gözü dağıtıyor.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektronik sigaradan vazgeçtim, Alo 171 sigara bırakma hattından destek almaya başladım. Çok teşekkürler herkese.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Elektronik sigaradan vazgeçtim, Alo 171 sigara bırakma hattından destek almaya başladım. Çok teşekkürler herkese.
Açıkçası bu kadar hızlı davranacağını düşünmüyordum.Şu aralar herkesin durumu ortada hepimizin üstünde negatif şeyler var.Herkes bir şeyleri geçindirmenin derdinde.Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Bahsettiğin şeye başlasaydın belki daha da olumsuz şeylere çekecektin kendini.Hayatında başarılar dilerim.Azminden dolayı da tebrikler.

White_Recon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
818
İsim
Hasan
Açıkçası bu kadar hızlı davranacağını düşünmüyordum.Şu aralar herkesin durumu ortada hepimizin üstünde negatif şeyler var.Herkes bir şeyleri geçindirmenin derdinde.Söylediklerine sonuna kadar katılıyorum.Bahsettiğin şeye başlasaydın belki daha da olumsuz şeylere çekecektin kendini.Hayatında başarılar dilerim.Azminden dolayı da tebrikler.
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, ben de size hayatınız boyunca mutluluk ve başarı diliyorum. Bakalım yaklaşık 1 gündür sigara içmiyorum ve hiç de canım istemiyor. Umarım aradığım azmi içimde bulabilirim...

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, ben de size hayatınız boyunca mutluluk ve başarı diliyorum. Bakalım yaklaşık 1 gündür sigara içmiyorum ve hiç de canım istemiyor. Umarım aradığım azmi içimde bulabilirim...
Umarım,ben teşekkür ederim. 🤘

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,644
Üyeler
141,468
Son üye
eminmisinn
Top Bottom