Neler Yeni

ELEŞTİRDİM DİYE BAN YEDİM!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Değerli arkadaşlar malum forumda "eleştirdi banlandı" temalı bir hava estirilmeye çalışıyor AMA tam bunun aksine asla ve asla eleştiriyi banlamayız aksine bu bizi geliştiren bir durumdur. Buyrun biz hangi şartlarda nasıl banlıyoruz görelim;

Her sistem yayınladığımızda kasıtlı olarak tanıdığımız ve tanımadığımız kişisel sistemler hakkında "anlamsız" eleştirilerde bulunuyor. Doğru tespit içeren eleştirileri konudan hariç tutuyorum. Biraz önce sistem konusunda banlanan üyenin tutumunu gelin izleyelim.

1- Bugün yayınlanan sistem hakkında ilk paylaşımımız sadece 5 gün önce yapıldı. Bu üyeden şöyle bir yorum aldık;

we2.jpg

Görüldüğü gibi tamamiyle yalandan oluşan ve bu yalanını söylediğimde yorumunu editlemek zorunda kalan biri, bu kişiler genelde cümlelerine "eleştirme" ile başlar böyle başlayınca küfür de etse kendisinde hak görür.

2- Aynı konuda arkadaşın yaptığı yakışıksız yorum. Asrock ile hiçbir reklam anlaşmamız yok olsa ne olur? markaların parasını alıp aksine onları eleştirmekte daha keyif alan birisiyim bilen bilir...

Screenshot 2023-09-03 174648.png

3- Bu yalandan çok eğlenen forum üyelerimizin de daha keyifli bir forum geçirmesini diliyorum. Kendileri gerçekten hakkaniyetli kişilermiş.

Screenshot 2023-09-03 174943.png

4- Gelin şimdi de "Asrock tan paralar yatmış" lafına sebep ve hakkaniyetli üyelerimizi kahkahaya boğan duruma bakalım;

Screenshot 2023-09-03 180850.png

Gördüğünüz gibi Asrock RX 6600 Challenger modeli sadece %40'lık fan devri ile GOW gibi bir oyunda ekran kartını 54 DERECE'de tutuyor bu muazzam bir değer. Ve biz insanlara bu durumu övdüğümüzde aldığımız karşılık yukarıda ki gibi son derece ahmakca.

5- Daha sonra bu alakasız yorumların sahibi üyeyi araştırdığımızda ikinci bir yan hesabının daha olduğunu ve burada hangi kafaya hizmet ettiğini anında buluyoruz. Ve sonuç banlanıyor.

berkayy.jpg

! Özellikle sistem konularında banlanan üyenin, banlanma dramasının altında aslında neler olduğunu göstermek istedim.

Beğenmek zorunda mısınız? tabii ki hayır ama iddianızı kanıtlayamazsanız gidersiniz. Çünkü emeğe yapılan "yalan eleştiri" bizim gözümüzde küfürdür.

Bu süreçte haksız banlanan olmuş mudur? nadir de olsa olmuştur başvuru hallerinde onlar için de gerekli süreci başlatır ispatlar gerekirse özür diler tekrar foruma alırız.

Şimdi muhtemelen bu üye "eleştirdim diye ban yedim" şeklinde sağda solda gezecek durum aslında bundan ibaret. Sevgiler

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,632
Üyeler
141,323
Son üye
nugaboom
Top Bottom