Neler Yeni

Öneri Elimde 2 tane bozuk laptop var. Nasıl değerlendirebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Selim A
Hayırlı Akşamlar...

Elimde iki tane (hp pavilion g6 ve toshiba satelitte -isimlerini tam doğru yazdım mı emin değilim-) olmak üzere 10 yıllık diyebileceğim laptoplar var.

Bu sistemleri nasıl bir değerlendirme sürecine sokabilirim?

Led ekranlarını kullanmak işin bekletmek istemiştim lakin yeni bir pc bu sıralar alamayacağım ve aynı zamanda artık parçaları bu şekilde değerlendirmek istemiyorum.

Pc lerden birini iki farkı bilgisayarcıya götürdüm lakin bir çözüm yolu bulamadılar.

Elimde kalan seçenekler;

1) pc'leri farklı bir bilgisayarcıya götürüp parça halinde satmak -buradan elime çok az bir miktar para geçer diye tahmin ediyorum-

2) tahminimce bir bilgisayar kurtulabilir. Bu bilgisayarı satmak -letgo vb.-

3,4,5...+yan yatmış sekiz)

İstenilen Sonuç: Elime geçen para ve üzerine ekleyebileceğim cüzî miktarda para ile 5600g li kasa toplamak veya laptop almak...

Beyler ve hanımefendiler mevcut fiyatları kontrol etmem sebebi ile sanırım bu plan da yattı...

Elime maximum para geçecek permütasyonu verin bana!

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Net bir şey söylemek imkansız ancak 2.000 TL bile etmez ikisi.

Top Bottom