Neler Yeni

ELLERİMDE Bİ ANORMALLİK Mİ VAR

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Beyler ellerimde aşırı çok damar var şimdi diyeceksiniz o herkeste var ama benim ellerimdeki çok kalın ve belirgin yani solucan gibi gözüküyo parmaklarımın üstüne kadar uzanıyor hani spor falan da yapmıyorum bayadır bu böyle
spor salonuna gidiyorum 3 4 senedir salona gelen üçgen peynir abiler ne kullandığımı soruyorular bişey de diyemiyorum :D
sizce bi anormallik falan mı var kan mı vermeliyim beyler veya doktora falan gözükmeli miyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler ellerimde aşırı çok damar var şimdi diyeceksiniz o herkeste var ama benim ellerimdeki çok kalın ve belirgin yani solucan gibi gözüküyo parmaklarımın üstüne kadar uzanıyor hani spor falan da yapmıyorum bayadır bu böyle
spor salonuna gidiyorum 3 4 senedir salona gelen üçgen peynir abiler ne kullandığımı soruyorular bişey de diyemiyorum :D
sizce bi anormallik falan mı var kan mı vermeliyim beyler veya doktora falan gözükmeli miyim
Bu normal hali beyler bi is yaptigimda veya uzun dure yazi yazdigimda kisacasi cok hareket ettigimde bunun 2 kati falan oluyor patlayacakmis gibi hissediyorum

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bahsettiğiniz durum genetik. Benim ellerim de aynı şekilde çok belirgin damarlı gözüküyor. Babamın da aynı.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Foto yok mu ?

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Evren avcı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,238
İsim
Evren avcı
hocam hiç ilaç falan kullandınız mı ?. ben testosteron vurulduktan sonra kollarımdaki damarların birçoğu fazlaca büyüdü. şuan zayıfım ama kilo alırsam belli olmayacak. zayıfsan da belirginliği artıyor.

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,862
İsim
Kemallettin Kubat
Damar genetiğiyle alakalıdır büyük ihtimal, dert etme.

Top Bottom