Neler Yeni

Emin otomotiv ve fuzul oto

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam
Emin otomativ veya fuzul otoya araç için başvuru yapmak istiyorum acaba bu kurumlar güvenlimi aracj teslim ederken bi sıkıntı yaşarmıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Muhammed Poyraz
Güvenilir kanka bi akrabamız ev almıştı eminevimden ne kadarlık bir araba almayı düşünüyorsun

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
200 bin TL

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,339
İsim
Çağatay
Emin otomativ veya fuzul otoya araç için başvuru yapmak istiyorum acaba bu kurumlar güvenlimi aracj teslim ederken bi sıkıntı yaşarmıyım
Şikayetvar da biraz göz gezdir bu firmaları sonra kararını vermiş olursun zaten.

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,339
İsim
Çağatay
Yanlış anlaşılmıyım ama şikayet var da olmayan firma yok zaten :D ona bakarsak hiç bi firmaya yaklaşamayız memnun olanı var olmayanı var.
Orada yazanlar kişilerin gerçek deneyimi. insanların yaşadıkları sorunlarıN nelerden ne olduğunu görmesi için yazdım. Şikayetvar da her firma hakkında şikayet var tabi ama hangilerini çözdüklerini, ilgilendiklerini veya çözmeyip umursamadıklarını da takip edebiliyorsun. Burada amaç fikir edinmek.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,350
İsim
Hakanbey
Hepsi fasa fiso Kardeşim Sakaryada yaşıyorum Ciddi anlamda Çevreye sahibim Müşterilerimden dolayı 1000 kişiden belki 1-2 tanesinden övgü duydum. Şahsen benimde yatırımım var şuanda ama iptal edicem. 2020 yılında girdim 300 . 000 TL den Sıfır araç almak için Henüz çıkmadı ve 300 e sıfır araç kalmadı. Sırf Faizsiz araç sahibi olmak için nasiplenmiştim ama anladımki bu dünyada bir şey sahip olabilmen için Haram şart :) Tek güzel tarafı taksit ödemeyince teslim alma süreni 1 ay ileri atıyor. Faiz gecikme ücreti yok. Geriye dönük geçmiş taksitleri ödiyemiyorsun. Mecbur Ne kadar geciktirdiysen kura sana çıktıktan o kadar geciktirdiğin ay kadar geç teslim alıyorsun. Ben zaten ümidimi kaybettim taksitleri ödemiyim bakalım ne olacak diye merak ettim 1 yıldır taksitte ödemiyorum Sadece Teslim sürem uzadı ekstra faiz ek ücret istemediler. mayısta kuradan çıksa bile 1 yıl sonra teslim alacam oyüzden iptal edicem :) Bir anlamı kalmadı benim için

Not: Kuraya ilk girdiğiniz toplam taksit sayınızın yarısı kadar sürede eğer kura çıkmazsa Yinede Teslimat yapıyoruz denildi. Ancak Benim gibi ödeme yapmaz teslimatı ileri atarsanız. 300 000 lik tutarı 400-500 yaparak Teslim sürenizi sıfırlamaya bilirsiniz ancak Teslimat süresi 2020de girdiğinizden değil 2023 te şuanda yeninde oluşturduğunuz için bu yıldan baz alınarak Toplam taksit sayısının yine yarısı süresinde teslimat yapılacağı söylendi.

Bana pek mantıklı gelmiyor artık :) Kredi çeksem arabayı alsaydım 2020 de şuanda daha kaardaydım sanki :)

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
veysi alkan
En Mantıklısı Paranı Dolar Altın Yapmak Hem Paranı Çalıştırıyorlar hem Faiz Alıyorlar
Kredi Daha Mantıklı Ve Ucuz

Top Bottom