Neler Yeni

EN "BRUH" ANINIZI ANLATIN

CalyL0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Oğuzhan
Bi gün okulda resim dersimiz vardı hoca tenefüste sınıfa gelip bana anahtarı vermişti git atölyenin kapısinı aç diye bende gitmistim kapının önüne geldim anahatarı kapının deliğine bir türlü oturtamadım ondan sonra zorlamaya başladım oturtdum bu seferde çevrilmiyor zil falan çaldı hoca geldi hocam ben bunu cevirmedim dedim hocada denedi o da ceviremedi hademeyi cagirdik o da ceviremedi sonra bir baktılar meğer ben anahtarı ters otuturmuşum hademe abi en son penseyle kapıdan anaharı çekip çıkardı açtı resim hocası da helal olsun nasıl başardın ters takmayı demişti

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,930
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Zoomda anlaşıp hocaya jump scare atmıştık
Ağır bruh oldum

DxReadTR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mustafa Kaçar
Evet anlatın bakalım neler çıkacak 😄
Arkadaşımla minecraft oynuyorduk ben onun evine gizli oda yapmıştım oda bilmiyordu sonra bana evini gösterirken yaptığım odayıda gösterdi

atachu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
ata erdem
Evet anlatın bakalım neler çıkacak 😄
dün aykut elmasla karşılaştım. foto çekildikten sonra espri yaptım ve kulaklıktan duymadı bidaha söylemek zorunda kaldım ve sadece sırıttı çok utandım offfff

Zeusj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Berkay TEMEL
Bir şey olmuştu bende bunu hangi mal yaptı dedim (Kardeşim yaptı sandım) sonra Annemde Yengen yaptı dedi :D

Mojo jojo

80+ Silver
Birde ben bi' ara derste arkadaşım dersi dinlemeyince ona mesaj attım "Now you're back in this hellish job working all day long for your life, fixing up your brain parts to survive (!)" sonra derse döndü çünkü öğretmen soru sormak üzereydi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

En bruh anımı anlatamıyorum maalesef forumun çoğunluğu erkek olduğu için :kekw:
@Taş Fırın Ekmeği

Top Bottom