Neler Yeni

En Güvenilir RDR 2 Hesabını Nereden Alabilirim ?

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
Herkese selamlar sizinde bildiğiniz üzere RDR 2 şuan indirimli halindeyken bile 500 TL gibi yüksek bir fiyata sahip bende oyunu denemek istiyorum internette 25 TL ye hesap veriyorlar bunlardan en güveniliri sizce hangisi ? Ve herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım ?

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alperen Celebi
O hesaplar ortak hesaplardir. Şifresini vs değiştiremezsin. Sadece offline da takilirsin

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O hesaplar ortak hesaplardir. Şifresini vs değiştiremezsin. Sadece offline da takilirsin
Biliyorum hocam birde şey soracağım mesela ben oyuna girdim geliştim/ilerledim çıkıp birdaha girince kaldığım yerden devam edebiliyormuyum ?

Heda1905

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Heda
dostum öyle hesaplar pek sağlıklı değil. Öyle hesaplar patlayabiliyor. Aldığın yer güvenilir ise sana yeni hesap veriyorlar fakat öyle olunca da oyun ilerlemesi gidiyor. Aldığın yer güvenilir değilse hesap patlayınca bir daha geri dönüş olmuyor mesajlara

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alperen Celebi
Biliyorum hocam birde şey soracağım mesela ben oyuna girdim geliştim/ilerledim çıkıp birdaha girince kaldığım yerden devam edebiliyormuyum ?
Save dosyan bilgisayarında oluyordu diye hatırlıyorum rdr de

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum öyle hesaplar pek sağlıklı değil. Öyle hesaplar patlayabiliyor. Aldığın yer güvenilir ise sana yeni hesap veriyorlar fakat öyle olunca da oyun ilerlemesi gidiyor. Aldığın yer güvenilir değilse hesap patlayınca bir daha geri dönüş olmuyor mesajlara
İşte hocam bende en güveniliri hangisidir sormuştum ve 500 TL vericeğime 25 TL verip bu şekilde oynamak daha mantıklı geliyor.

oEnesQlf

80+ Silver
evet save dosyası senin bilgisayarına kaydediliyor. itemsatıştan 3 oyun aldım satıcıların çoğu hesap kapanınca yenisini veriyor.
1 yıl cyberpunk 8 ay forza 5 oynadım aldığım satıcı hesap kapanınca yenisini verdi ama fifa 22 aldığım satıcı 2 ay sonra mağazayı kapattı ve bidaha o hesaba giremedim, alırken satıcının yorumlarına ve sınırsız garanti sağlamasına bakmalısın.

kdrk0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Kadir
Steam
kdRookie
evet save dosyası senin bilgisayarına kaydediliyor. itemsatıştan 3 oyun aldım satıcıların çoğu hesap kapanınca yenisini veriyor.
1 yıl cyberpunk 8 ay forza 5 oynadım aldığım satıcı hesap kapanınca yenisini verdi ama fifa 22 aldığım satıcı 2 ay sonra mağazayı kapattı ve bidaha o hesaba giremedim, alırken satıcının yorumlarına ve sınırsız garanti sağlamasına bakmalısın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu nasıl sizce ?

FurkanIIy

80+ Bronze
Herkese selamlar sizinde bildiğiniz üzere RDR 2 şuan indirimli halindeyken bile 500 TL gibi yüksek bir fiyata sahip bende oyunu denemek istiyorum internette 25 TL ye hesap veriyorlar bunlardan en güveniliri sizce hangisi ? Ve herhangi bir sıkıntı yaşarmıyım ?
Hocam pandemi döneminde gamesatis'dan rdr2 hesabı aldım, adamlar hala destek veriyor, hesap patlasa da yenisini veriyorlar. Özelden yaz link atiyim

oEnesQlf

80+ Silver

Deepnise

80+
Bu hesap işi gerçekten mantıklı gelmeye başladı son dönemlerde bana. Ben zaten online oyun oynamam. Örneğin Elden Ring Co op girse ne olur girmese ne olur. Oyunu korsan indireceğime 25 30 50 her ne haltsa (çerez paraları bunlar) verir ve kafam rahat oynarım. Torrent tam hızında indiremiyor üstelik trafik varsa bu tarafı bile sıkıntı. Üstelik crackli korsan oyunlar güncel olmuyor genel olarak. Bitirdikten sonra hesap patlasa ne patlamasa ne. 3 kuruş verip keyfimi almışım zaten. Adama tekrar hesap patladı bana ver diye bile yazmayız.

Top Bottom