Neler Yeni

En iyi f/p monitör hangisi.

yusufman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
Bütçe
5000
Arkadaşlar uzun süredir arastiriyorum 5k fiyat bandında özellikle f/p ve 24 inç için ortada 4 5 tane kaliteli fiyatının hakkını veren monitörler var ama bunlarin arasinda secim yapmakta zorlandim.
Bahsettiğim monitörler için ortada cok fazla bilgi ve fikir olduğu için lutfen yorumlarini teknik ve tecrubeye dayali olucak sekilde yapmaya özen gösterin.

Ozllikleri msi monitörleri markanin kalitesi nedeniyle ilgi cekici gözüküyor ama G255PF E2 hakkinda bilgi ve inceleme bulamadim bulan olursa paylasmasini rica ediyorum.

Simdiden teşekkürler.

Monitörler
MSI 24.5" G255PF E2 Gaming Monitör, Flat, FHD 16:9, Rapid IPS 180Hz 1ms Adaptive-Sync, Pivot https://amzn.eu/d/8gg9eDX

23.8 MSI G244F FLAT RAPID IPS 1920X1080 (FHD) 16:9 170HZ 1MS FREESYNC PREMIUM GAMING MONITOR https://amzn.eu/d/eiTytlc

AOC markasının birkac f/p monitörü olduğunu gordum fakat pek sıcak bakmıyorum bu markaya keza viewsonic in monitoru hakkindada pek guzel yorumlar okumadim.

yusufman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovo harici gecikme değerleri veya renk gamutu testi olmadığı için lenovoyu seçerdm ben
Lenovoyu sipariş verip msi in G255PF E2 modelini görünce iptal etmiştim. Dediğin gibi hazir testi olan bir model iyi bir seçenek olabilir.
Msi in marka adı ve 3 yil garantisi oldugundan dolayı kararsiz kaldım açıkçası. Bu 3 leme dışında önerebileceğiniz monitör varmı?

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,495
İsim
Emir
Lenovoyu sipariş verip msi in G255PF E2 modelini görünce iptal etmiştim. Dediğin gibi hazir testi olan bir model iyi bir seçenek olabilir.
Msi in marka adı ve 3 yil garantisi oldugundan dolayı kararsiz kaldım açıkçası. Bu 3 leme dışında önerebileceğiniz monitör varmı?
Markalardan daha çok monitörün değerleri önemli olduğu için tek bunu önerebilirim.Gerisi kağıt üstünde hepsi aynı sayılır desem yeridir

Top Bottom