Neler Yeni

en iyi ilişki analisti uzmanı benim diyen arkadaşlar toplanın

Bir erkekle bir kız yakın arkadaş olabilir mi ?

• Oy kullanan toplam üye
    14
  • Anket kapatıldı .

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Parçalandık Albayım
herkese merhabalar fikir alışverişi yapalım . Biraz uzun olacak yazı Üniversiteden benim bir kız kankam vardı yakın arkadaştık baştan belirteyim arkadaşlar hayır hoşlantı duymuyorum fazlasıyla gayet iyi de anlaşırdık .Gerçekten yakın hissettiğim bir arkadaşımdı. Arada tartışmalar tabii ki oluyodu.Genelde çözülürdü.Birçok şey paylaştık birbirimizle.İyi kötü birçok anımız var.Ve tahmin edebileceğiniz üzere aşırı değer verme hatasına düştüm.Ona nazaran kat kat fazla değerli ve önemlliydi benim için.Bu durum tabii ki tartışmalara sebebiyet verdi.Çünkü ortada orantısızlık olunca insan bunu ister istemez dillendirme ihtiyacı hissediyor.Verdiğin değerin karşılığını alamayınca yediremiyorsun kendine .Neyse okullar online a dönünce zaten uzaksın ayrı kaldık.Sonra bunların tartışması falan oldu. Birikmiş duygu patlaması oldu .Artık tolere etmekten yorulduğunu artık konuşmak istemediğini söyledi ben de saygı göstermek zorundaydım.Tabii ki benim hatam onu suçlayamam. Bu olay beni derinden etkiledi çok değer verdiğim çok sevdiğim bir arkadaşı kaybetmiştim sonuçta yediremiyorun hala kendime bu durumu . 2 ay boyunca psikolojik destek aldım. Zaten önceden overthinking herşeyi kafaya takma vs problemlerim vardı . bunu da ona istemeden yansıtıp ona da zarar vermiş oluyordum belli ki.evet problemlerim çözüldü ancak geç kalmıştım o çoktan gitmişti 2 2,5 ay oldu konuşmuyoruz..Ancak hala sosyal medyadan çıkarmadı.(instagram ve snapchat).Kızlar genelde takipten çıkarlar . bunu yapmadı .hatırladıkça zaten insan üzülüyor rüyalarıma falan giriyor. bir tarafım fala arkadaş olmak barışmak istiyor ama mantık tarafım artık geçmiş olsun gitti diyor. ne yapsam bilemedim yazsam daha beter olacağını düşündüğüm için (bidaha yazmam diyerek kapanmıştı) yazmadım .neden takipten çıkmadı onu da çözemedim .mükemmel analistler çıkın bakalım ortaya
bu arada ünlü anketi de ekleyeyim
oranları merak ettim

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yok olamaz diyen insanın yakın erkek/kız arkadaşı olmamıştır. Bal gibi de oluyor. Hiçbir cinsel çekim ve davranış hissetmiyorsun, karşıdakininde hissetmediğinden emin oluyorsun. Hayali bile korkunç geliyor. Lakin her şeyinizi paylaşabiliyorsunuz. Yakın kız/erkek arkadaş böyle oluyor.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bu nası soru hoca :D

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne dememizi bekliyorsun ki? Arkadaşmışsınız ve sen çok değer vermişsin fakat umduğun gibi karşılığını alamamışsın, bunun dozajını ayarlaman gerek. Kız ve erkek tabii ki arkadaş olabilir. Kıza karşı ne yapıyorsun da bundan rahatsızlık duymaya başladı o da önemli.

fractened

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Parçalandık Albayım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ne dememizi bekliyorsun ki? Arkadaşmışsınız ve sen çok değer vermişsin fakat umduğun gibi karşılığını alamamışsın, bunun dozajını ayarlaman gerek. Kız ve erkek tabii ki arkadaş olabilir. Kıza karşı ne yapıyorsun da bundan rahatsızlık duymaya başladı o da önemli.
Bu nası soru hoca :D
Konu kızlarsa sorunun kolay olma ihtimali yoktur 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Farkındayım hocam da işte bazen tecrübe etmeden hatanın farkına varamıyosun ayarlayamıyorsun.Üstüne titredim diye rahatsız olmuş da olabilir ya da anlattığım psikolojik problemlerle onu etkilememden olabilir aklıma başka gelmedi

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,243
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
herkese merhabalar fikir alışverişi yapalım . Biraz uzun olacak yazı Üniversiteden benim bir kız kankam vardı yakın arkadaştık baştan belirteyim arkadaşlar hayır hoşlantı duymuyorum fazlasıyla gayet iyi de anlaşırdık .Gerçekten yakın hissettiğim bir arkadaşımdı. Arada tartışmalar tabii ki oluyodu.Genelde çözülürdü.Birçok şey paylaştık birbirimizle.İyi kötü birçok anımız var.Ve tahmin edebileceğiniz üzere aşırı değer verme hatasına düştüm.Ona nazaran kat kat fazla değerli ve önemlliydi benim için.Bu durum tabii ki tartışmalara sebebiyet verdi.Çünkü ortada orantısızlık olunca insan bunu ister istemez dillendirme ihtiyacı hissediyor.Verdiğin değerin karşılığını alamayınca yediremiyorsun kendine .Neyse okullar online a dönünce zaten uzaksın ayrı kaldık.Sonra bunların tartışması falan oldu. Birikmiş duygu patlaması oldu .Artık tolere etmekten yorulduğunu artık konuşmak istemediğini söyledi ben de saygı göstermek zorundaydım.Tabii ki benim hatam onu suçlayamam. Bu olay beni derinden etkiledi çok değer verdiğim çok sevdiğim bir arkadaşı kaybetmiştim sonuçta yediremiyorun hala kendime bu durumu . 2 ay boyunca psikolojik destek aldım. Zaten önceden overthinking herşeyi kafaya takma vs problemlerim vardı . bunu da ona istemeden yansıtıp ona da zarar vermiş oluyordum belli ki.evet problemlerim çözüldü ancak geç kalmıştım o çoktan gitmişti 2 2,5 ay oldu konuşmuyoruz..Ancak hala sosyal medyadan çıkarmadı.(instagram ve snapchat).Kızlar genelde takipten çıkarlar . bunu yapmadı .hatırladıkça zaten insan üzülüyor rüyalarıma falan giriyor. bir tarafım fala arkadaş olmak barışmak istiyor ama mantık tarafım artık geçmiş olsun gitti diyor. ne yapsam bilemedim yazsam daha beter olacağını düşündüğüm için (bidaha yazmam diyerek kapanmıştı) yazmadım .neden takipten çıkmadı onu da çözemedim .mükemmel analistler çıkın bakalım ortaya
bu arada ünlü anketi de ekleyeyim
oranları merak ettim
Erkek adamin yakin kiz arkadasi sevdigidir iyi forumlar

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Olur,olabilir.
Aynı durumdan muzdarip olduğum için arkadaşı gayet iyi anlıyorum.
Çözümü bilen varsa iyi olur.

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
konu eski ama fikrimi söyleyeyim

kız erkek arkadaş olabilir tabii ki fakat taraflardan birisi bi ilişkiye başlarsa bu arkadaşlık belirli kalın çizgilerle sınırlandırılmalı. örneğin bu arkadaşının bir sevgilisi olsa, her ne kadar cinsel bi çekim olmasa da aranızda rüyalarıma giriyor diyosun. bi tık takıntı haline gelmiş senin için ve bence bu normal değil. şahsen tamamıyle kabullenip hayatıma alacağım bi insanın yanında bu şekil bi promosyon istemem.

1:39

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,458
Üyeler
141,297
Son üye
Xaont
Top Bottom