Neler Yeni

Yardım En iyi yurtdışı çıkışı olan ISS

ustta18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Saylan
Selamlar, 100Mbps SOL Fiber kullanıcısıyım fakat online oyunlarda yaşadığım garip bir gecikme var. Ping sabit paket kaybı yok ama gecikme var Superonline'ın böyle bir problemi olduğunu internette bir kaç forumda baktığımda aynı problemi başka kullanıcıların yaşadığını gördüm kimisi paket kısıtlaması kimisi bandwidth kısıtlaması yaptığı için diyor her neyse taahhütü iptal ettirip TT Hipernete geçmeyi düşünüyorum genelde Frankfurt serverinde online oyun oynuyorum hangi ISS en iyi çıkışı veriyor teşekkürler.

etnetalw

80+ Bronze
Selamlar, 100Mbps SOL Fiber kullanıcısıyım fakat online oyunlarda yaşadığım garip bir gecikme var. Ping sabit paket kaybı yok ama gecikme var Superonline'ın böyle bir problemi olduğunu internette bir kaç forumda baktığımda aynı problemi başka kullanıcıların yaşadığını gördüm kimisi paket kısıtlaması kimisi bandwidth kısıtlaması yaptığı için diyor her neyse taahhütü iptal ettirip TT Hipernete geçmeyi düşünüyorum genelde Frankfurt serverinde online oyun oynuyorum hangi ISS en iyi çıkışı veriyor teşekkürler.
Bence En iyi yurtdışı pingi veren operator.
Fixnet dir.
Frankfurtaki hetzner datacenter gibi şirketlere direkt peer bağlantısı var.

Son düzenleme:

frudotz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
H. Arda Karabacak
İlgilendiği Kategoriler
İnternet
Discord
frudotz
Şehir, oyun sunucusu ve ping değerleriniz ile birlikte karşılaştıralım ben de merak ettim.
İstanbul'da VDSL altyapıdan GIBIRNet kullanıyorum Frankfurt için ping değerlerim ort. 38-44 ms aralığında :)

Edit: Şöyle tracert testi de bırakayım :)
Eğer kendin bir yerleri test etmek istersen lg.gibir.net üzerinden istediğin IP'ye test atabilirsin.
1683720269262.png

ustta18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Saylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, internet değiştim artık TT VDSL kullanıyorum.
37 ms 37 ms 37 ms ae1.er01.fra02.riotdirect.net [104.160.143.124]

Top Bottom