Neler Yeni

En korku dolu anılarınız

grasdiyas

80+ Silver
Üstüme ev yıkılmıştı
Geçen seneki deprem birde onda yıkılmadı ama ben yıkmıştım kendi üstüme
Deprem ; elinden hiçbir şey gelmiyor, dünyadaki en aciz varlıkmış gibi hissediyorsun.
Geçmiş olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adana'da yol bisikleti sürüyordum.
Baraja doğru giden bir yol var ve inerken insana çok keyif veren bir yokuş.
İnişe doğru geçtiğimde araçlar bir anda önümde sıralandı (trafik varmış.)
Yaşımın da verdiği etkiyle orta şeritten gidebilirim düşüncesiyle orta şeride geçtim ve süratlendim (yapmamam gerekiyordu.)
Süratimin 40-50 gibi olduğu bir alanda bir araç bir anda sinyal vs göstermeden aracın burnunu karşı şeride geçirdi.
Frenleri öyle güzel kullandım ki 10 metre kadar lastik tamamen kaydı, sol tarafımda bir düğün salonu vardı ve girişi geniş ama genişlik bittikten sonra uçurum gibi boşluktu.
Kaçmak için hemen o tarafa doğru yöneldim (bu sırada halen lastik tamamen kayma modunda bıraksam süratle üzerinden atacak.)
Tam istediğim alana gireceğim derken uçurumdan düşmeme ramak kalmıştı.
Sadece durdum, gökyüzüne baktım sonra soluklanırken etrafımdaki herkesin bana şok içinde baktığını gördüm.
Sonrasında hatamı anladım, sürücü de hatalı ama düğün günleri hiç bir şey demedim (sadece kızıyla birbirimize şaşkınlık) içinde baktıktan sonra tekrar yola koyuldum.
Çok korkunç cidden ben ilk defa tofaş gibi bi araba sürıyordum yolda yanimda kuzenim vardı ergen akli tabi abandım gaza 90 a cikmisti bağırdı dur lan diye ben sonradan fark ettim araç sola doğru kayıyordu agami gazdan cekip toparlamaya calistim sürat 60 a fln düşmüştür o sirada alt takim bitik frene basinca araba sağ sol yolda geziyor az kalsin takla atiyorduk o gün bu gündür köyle 40 ın üstüne cikmamisimdir

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,931
Üyeler
152,575
Son üye
Ahzidal
Top Bottom