Neler Yeni

En Rahat kulaklık önerisi acil yardım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüsamettin
Bütçe
2400
Arkadaşlar merhabalar ben uzun yıllardır deri pedli oyuncu kulaklıkları kullanıyorum ve artık gerçekten aslında rahatlığa önem vermem gerektiğini anladığımı anladım artık sadece rahatlığa önem veriyorum görünüş umrumda değil yeni bi kulaklık almak istiyorum ama pefleri kumaş ped olsun kafamı sıkmasın ses kalitesi mikrofon kalitesi iyi olsun bi kulaklık istiyorum ama öyle çok aşırı bi bütçem yok 2400 k ya kadar çıkabilirim varsa gerçekten kaliteli uzun kullanımda rahat edebileceğim güzel bi kulaklık önerisi istiyorum bütün önerilerinizi bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Miraç
Benim içinde aynı hocam bende sadece rahat olmasını istiyordum. Sesi bile umrumda değildi. Genelde Cloud 2 önerdi herkes ama maalesef fiyattan dolayı alamadım. Ben hepsiburada yurtdışı ürünlerinden 1050₺’ye Razer Blackshark V2 X aldım. Rahat diyorlar umarım üzmez

YW-BC Razer Blackshark V2 x RZ04-03240100-R3M1 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından)

denizbulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Deniz Bulut
Arkadaşlar merhabalar ben uzun yıllardır deri pedli oyuncu kulaklıkları kullanıyorum ve artık gerçekten aslında rahatlığa önem vermem gerektiğini anladığımı anladım artık sadece rahatlığa önem veriyorum görünüş umrumda değil yeni bi kulaklık almak istiyorum ama pefleri kumaş ped olsun kafamı sıkmasın ses kalitesi mikrofon kalitesi iyi olsun bi kulaklık istiyorum ama öyle çok aşırı bi bütçem yok 2400 k ya kadar çıkabilirim varsa gerçekten kaliteli uzun kullanımda rahat edebileceğim güzel bi kulaklık önerisi istiyorum bütün önerilerinizi bekliyorum
Yapıştır geç hocam

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,501
İsim
Emir
hs80 varken blacksharkv2 asla önermem pedlerı cok kalitesiz hs80e göre

Top Bottom