Neler Yeni

Öneri Kablosuz Kulaklık Önerisi

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Böyle bir malzeme kalitesizliği olamaz bir kere bile fırlatmadım veyahut başka bir şey yapmadım rezil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 5.5 son ama eğer çok fark etcekse Nova 7 ile 7+ kendimi zorlarım belki.
Allah Allaaah ASUS'un en üst segment serisi diye biliyorum rog serisini nasıl böyle oldu ki şimdi bi şüphe uyandırdı asus rog'a karşı.

Kloptys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
.
Allah Allaaah ASUS'un en üst segment serisi diye biliyorum rog serisini nasıl böyle oldu ki şimdi bi şüphe uyandırdı asus rog'a karşı.
ROG serisiyle ilgili şüpheniz olmasın. Bu model çok kalitesiz. İnternete bakarsanız tek sorunu olanın ben olmadığını görürsünüz.

Kloptys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Bir şey diyeyim mi az daha almayı planlıyordum bunu, çünkü fiyatı baya uygundu 2000 TL'ye görmüştüm bunu ve kablosuz bir de ROG olunca şaşırmıştım zaten. Senden kullanıcı deneyimini tam alabilir miyim nasıl kulaklık tam olarak?

Kloptys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
.
Bir şey diyeyim mi az daha almayı planlıyordum bunu, çünkü fiyatı baya uygundu 2000 TL'ye görmüştüm bunu ve kablosuz bir de ROG olunca şaşırmıştım zaten. Senden kullanıcı deneyimini tam alabilir miyim nasıl kulaklık tam olarak?
Uzun süreli düşünmürsan kullanmayı alabilirsin. Biraz da şansın varsa sorunlu model gelmez. Sorunlu modellerde 2-3 sn kesiliyor sessizlik oluyor sonra dıt sesi geliyor geri bağlanıyor otomatik olarak. Onun haricinde gelen kutusu çok güzel yanında ama onu boşuna yollamıyorlar. Kendileri çok nazik, çıtkırıldım bi kulaklık. Bebeğiniz gibi bakmanız gerek. Keza dongleı da aynı şekilde çok hassas ucu.

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Uzun süreli düşünmürsan kullanmayı alabilirsin. Biraz da şansın varsa sorunlu model gelmez. Sorunlu modellerde 2-3 sn kesiliyor sessizlik oluyor sonra dıt sesi geliyor geri bağlanıyor otomatik olarak. Onun haricinde gelen kutusu çok güzel yanında ama onu boşuna yollamıyorlar. Kendileri çok nazik, çıtkırıldım bi kulaklık. Bebeğiniz gibi bakmanız gerek. Keza dongleı da aynı şekilde çok hassas ucu.
Alırsam uzun süre kullanmayı düşünüyorum bilgisayarda.

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
ROG kulaklık nasıl bu hale geldi yav, benim paladin bile bu halde değil :D
bende rog fusıon wireless var 4 yıldır kullanıyorum hala bı gram fark yok yenısıyle sadece üst kısımda plastik yerinde ufak çizikler var

bende rog fusıon wireless var 4 yıldır kullanıyorum hala bı gram fark yok yenısıyle sadece üst kısımda plastik yerinde ufak çizikler var
2 gün öncede arctis 7x+ siparişi verdim yarın gelır yaromlarımı yazarım buraya

Kloptys

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
.

Olur sağ olasın. C3 wireless, G733 ve 7+ arasında kaldım ben de.

ScapTrays

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Cerit
Olur sağ olasın. C3 wireless, G733 ve 7+ arasında kaldım ben de.
eğer 7+ alacaksan benim gibi 7x+ al xbox versiyonu ama ses kalitesi aynı diyorlar denediğim zaman haber edeceğim buraya

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş

Demek ki modelle alakalıdır

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Hocam son olarak G733, Barracuda, Barracuda X, HyperX Cloud Wireless 3, Arctis 7+ arasından sizin seçiminiz hangisi olurdu? @Fabrizio Romano hocam sizi de kulaklık konularında görüyordum. Düşüncenizi almak isterim.
Etiketiniz bana ulaşmadı konuda gezinirken denk geldim teşekkürler.

Arctis 7+ Wireless bass ve mikrofon konusu dışında buradaki kulaklıklardan üstün tarafta.

Tercih sıralamam: Arctis 7+ > G733 > Cloud III > Barracuda X

Top Bottom