Neler Yeni

En sevdiğiniz Kürt sanatçılar kimler?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
O değil de forumda mesajların hep takılıyor gözüme. Baya eziksin.
işte hocam kafatasçı milliyetçi modeli *lafta* süper milliyetçi fakat icaraatta *0* olan arkadaş modelinin tam kendisi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,937
İsim
MehmedVII
En sevdiğiniz Kürt sanatçılar kimler?
Sabah ablamı Telo Can ile kaldırmak mük
Kürt değilim ama ablam dinliyor. Hatta büyük ablamın düğününde yanlışlıkla kürt halayı çektik :D

Golf 4 R32

80+ Silver
O değil de forumda mesajların hep takılıyor gözüme. Baya eziksin.
Sen nescafe içmeye devam mı? Daha benim hakkımda en ufak bir bilgin yok dediğin şeye bak :d
işte hocam kafatasçı milliyetçi modeli *lafta* süper milliyetçi fakat icaraatta *0* olan arkadaş modelinin tam kendisi
Hayatımda 1 kere saçımı tas kafa kestirdiysem en büyük kürt olayım. Ayrıca profil fotoğrafı yapmakla da milliyetçi olunmuyor

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Sen nescafe içmeye devam mı? Daha benim hakkımda en ufak bir bilgin yok dediğin şeye bak :d
İnsanların mesajlarından nasıl bir karaktere sahip olduğunu kavrayabilecek zekaya sahibim. Senin gibi fazlalığa dair söylenecek çok şey de yok. Çok bilmeye de gerek yok.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan

Hayatımda 1 kere saçımı tas kafa kestirdiysem en büyük kürt olayım. Ayrıca profil fotoğrafı yapmakla da milliyetçi olunmuyor
daha Türkçe bilmiyorsun kafatasçı dediğimi anlamıyorsun tas kafa traşla alakalı bir şey yazmamışım ben pp den dolayı milleyetçi olduğumu idda etmiyorum bunu sokaktada uyguluyorum bir şeyi alırken yerli malı olmasını tercih ediyorum mesela ve bunun gibi onlarca kalem daha sayabilirim peki bu konuda sen ne yapıyorsun Kürtlere laf atmaktan başka

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
İnsanların mesajlarından nasıl bir karaktere sahip olduğunu kavrayabilecek zekaya sahibim. Senin gibi fazlalığa dair söylenecek çok şey de yok. Çok bilmeye de gerek yok.
hocam arkadaşı salalım o kendisi takılır yazdığımın tas kafa traşla alakalı olduğunu sanıyor insta milliyetçisi

Golf 4 R32

80+ Silver
Ciddi söylüyorum yazsana dm den o beğenmediğin mesajlarımı. Ona da bi bahane bulur yazmazsın herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam arkadaşı salalım o kendisi takılır yazdığımın tas kafa traşla alakalı olduğunu sanıyor insta milliyetçisi
Noldu la zoruna mı gitti

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Uygunsuz davranış
Ciddi söylüyorum yazsana dm den o beğenmediğin mesajlarımı. Ona da bi bahane bulur yazmazsın herhalde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Noldu la zoruna mı gitti
lan olum ne dalyarak adamsın

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749