Neler Yeni

En Sevilen Hikaye Oyunları

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
İnş anlattığın kadar vardır tırt çıkarsa kendimi boşlukta gibi hissedererim xD
Doom ama açık dünya düşün. Hoplayıp yere yumruk çakmak varya Şok dalgası yapıyor herkes havaya kalkıyo bi anlık vaybe bak heveslendim ha bende mi yüklesem yeniden?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,347
İsim
Kerem Çavuş
Uzaylılar insanlarla pazarlık yapmış ve bir baştan sapık dünyayı uzaylı teknolojisiyle ele geçirmeye çalışıyor.
Mad max ve Doom Karışımı olmuş
Sen bu oyunun hikayesine bile bu kadar bağlandıysan soma falan oynama hiç intiharı koyarsın valla

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Sen bu oyunun hikayesine bile bu kadar bağlandıysan soma falan oynama hiç intiharı koyarsın valla
Hikayesi uzun olan oyunların çoğusunda oynanış kötü oluyor.

Grafiğe ve oynanışa önem vermiyorsan Hikaye istiyorsan Walking Dead oyna Turkçe çevirisiyle.

Bunu da önersem hangi zamanda yaşıyorsun dersin ama oyunu oynayınca sanki dizi seyretmiş gibi oluyorsun

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
days gone

Devilll20

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Rick Baba
Doom ama açık dünya düşün. Hoplayıp yere yumruk çakmak varya Şok dalgası yapıyor herkes havaya kalkıyo bi anlık vaybe bak heveslendim ha bende mi yüklesem yeniden?

Doom oynamadım hiç, Çoğu oyunda biraz oynayıp sıkılıyom sonra siliyom. Ama doom'un güzel bi oyun olduğunu biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
Valla severek oynarım ya. Bir defasında çok büyük çiftlik yapmayı başarmıştım.
Oyunda Bir oda yapıp duvarı klima yapınca oda buzdolabı görevi yapıyor yemekler bozulmuyor. Klimada elektrikle çalışıyor. Elektriğide en iyisi su akımıyla çalışan Jeneratörle üretmelisin.

Kendi düzenini kurma oyunudur varya başıma gelmeyen olaylar kalmadı :D
Hocam tekrar deneme şansım olsa keşke ama zamanında iade etmiştim şimdide çok pahalı...

Palo DAYI

80+ Gold
DETROIT yazıldımı bılmıyorum ama ben yenı basladım 2 saat falan oynadım harbı fılm tadında bır oyun gamepad varsa yaslan arkana oyna kesınlıkle tavsıye ederım

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
iyi forumlar, en beğendiğiniz; oynadıkça saracak, keşke bitmeseydi dediğiniz oyunlar nelerdir? yeni sistem dizdim bütün oyunları oynatır, önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
belki katılmazsınız fikrime ama gta 4 beni cok sariyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Uslan
Kesinlikle ilk olarak God of War hikayesi ve mitolojisi olarak beni içine çok çekmişti oyun
2. Olarakta Asassins Creed Odyssey bundada antik yunandaki efsanelerdeki bosslarla savaşmak çok hoşuma gitmişti.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,675
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom