Neler Yeni

En Sevilen Hikaye Oyunları

Empress

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet
iyi forumlar, en beğendiğiniz; oynadıkça saracak, keşke bitmeseydi dediğiniz oyunlar nelerdir? yeni sistem dizdim bütün oyunları oynatır, önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Taze Ghost Of Tushima var. Beklediğimden çok daha iyi cıkmış bir oyun. Şuan oynuyorum ve yan görevleri bile gayet güzel. FX in Shogun dizisini sevdiysen, ya da samuray, uzak doğu kültürüne bir merağın varsa kesin dene

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mafia 2..
You know something Carlo, for the last 10 years all I done was kill. I killed for my country, I killed for my family, I killed anybody that got in my way. But this one….this one’s for me”.

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Hocam bu videoyu bende izledim çok zevkli anlatıyor ama iş bize oynamaya gelince ben çok sıkıldım yani bilemiyorum videosunu izlemek daha mantıklı geliyor bana
Valla severek oynarım ya. Bir defasında çok büyük çiftlik yapmayı başarmıştım.
Oyunda Bir oda yapıp duvarı klima yapınca oda buzdolabı görevi yapıyor yemekler bozulmuyor. Klimada elektrikle çalışıyor. Elektriğide en iyisi su akımıyla çalışan Jeneratörle üretmelisin.

Kendi düzenini kurma oyunudur varya başıma gelmeyen olaylar kalmadı :D

AtiIIa

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
20,247
İsim
Atilla
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Mass Effect

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Rick Baba
O kadar oyun varki hangisini söyliyim?
Kaliteli ama pek oynanmayan oyunları sayim bende.

Prey
Thief
Dishonored
Alien İsolation
Rage 2
System Shock
Watch dogs 1

Ama bir oyun varki 2d olmasına rağmen senaryo rastgele gider. Neyle karşılaşacağını hiç bir zaman kestiremezsin. Çünkü karakterlerin hepsinin becerdiği yada beceremediği şeyler var. Karakter seçenekleri çok çok fazla. Biri yemek pişiremiyor, biri silah kullanamıyor say say bitmez.

Oyunun ismi Rimworld
Kolonini başka gezegende ayakta tutmalısın. Akıllısından delisine, Tipsizinden Güzeline, Sağlamından hastasına, Uyuşturucusundan Silahına ne istersen var yani.
Dünya işte açık dünya ne ararsan var, İstersen dini toplum yarat, istersen Adamyiyen toplum sana kalmış.

Rage 2 steam de 40 dolarmış, Amazon ücrersiz vermişti bikere bile indirip bakmadım :/

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Rage 2 steam de 40 dolarmış, Amazon ücrersiz vermişti bikere bile indirip bakmadım :/
Epic hediyye verirken aldım. Uzun bi süre sonra bi bakayım neymiş diye ağzım açık kalmıştı.
Yok abi böyle kaliteli yapımı yanlışlıkla mı verdi nedir? dedim.

Adamlar çok fena oyun yapmışlar ama kimsenin haberi yokmu ne? Tıpatıp Doom gibi ya

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Rick Baba
Epic hediyye verirken aldım. Uzun bi süre sonra bi bakayım neymiş diye ağzım açık kalmıştı.
Yok abi böyle kaliteli yapımı yanlışlıkla mı verdi nedir? dedim.

Adamlar çok fena oyun yapmışlar ama kimsenin haberi yokmu ne? Tıpatıp Doom gibi ya
En kısa sürede indirip başlıcam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,234
Üyeler
145,133
Son üye
Poette
Top Bottom