Neler Yeni

En yakın ne zaman sistem çıkar?

En yakın ne zaman sistem çıkar? Ocak-Şubat ayı içerisinde. Donanım Arşivi ve ya herhangi kampanyalı sistem toplayan YouTube kanalları içerisinde. Bütçem maksimum 11K. Sizce bu bütçe de en fazla ne toplar YouTube kanalları? @Abdullah Hacıgül abi cevap yazarsan çok memnun olurum. Ona göre elimde ki parayı toparlamak gerek.

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Furkan SARIGÖL
Dostum onu kimse bilemez şuan. Piyasayı takip etmen gerekli zaten youtuberlar çıkarsa bile almak çok zor oluyor. 1M aboneli kanallar 150 stok çıkarınca hele birde miningci tayfa görünce senden benden hızlı çöküyorlar.Takipte kal abdullah paylaşır yakında diye tahmin ediyorum.İnstagram sayfasını takip et ordan duyuruyor yeni sistem geleceğini.

Microsoft

80+ Bronze
En yakın ne zaman sistem çıkar? Ocak-Şubat ayı içerisinde. Donanım Arşivi ve ya herhangi kampanyalı sistem toplayan YouTube kanalları içerisinde. Bütçem maksimum 11K. Sizce bu bütçe de en fazla ne toplar YouTube kanalları? @Abdullah Hacıgül abi cevap yazarsan çok memnun olurum. Ona göre elimde ki parayı toparlamak gerek.
Bu ay pc hocası 2 farklı sistem çıkaracakmış.
Screenshot_2022-01-12-19-00-29-96_7a4090f09f6554852d748ee9fd6f40d3.jpg

Ryuga Kishatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ryuga Kishatu

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
937
İsim
Baran Çelik
PC hocası gg5 ve başka bir sistem çıkacak bu ay.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Gg5 apu bunu belirtti PC hocası zaten.
Diğer sistemde orta seviye bir sistem olur heralde GTX 1660 serisi.Daha üst seviye kartlı sistemler zor geliyor.
ModartPC hakkında bir haberiniz var mı? Donanım arşivi toplar mı acaba ben onu bekliyorum. Abdullah Abi F/P konusunda iyi sistemler ortaya koyuyor. Bir de diğer sistem kaç para olabilir bir fikriniz var mı? Ben aslında RX6600 istiyorum fakat zor gibi. Şöyle 10-11K'ya RX6600 isteğimdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
İstanbul Sefiri
ModartPC hakkında bir haberiniz var mı? Donanım arşivi toplar mı acaba ben onu bekliyorum. Abdullah Abi F/P konusunda iyi sistemler ortaya koyuyor. Bir de diğer sistem kaç para olabilir bir fikriniz var mı? Ben aslında RX6600 istiyorum fakat zor gibi. Şöyle 10-11K'ya RX6600 isteğimdi.
Bu sistemler genel olarak itopya üzerinden çıkıyor Modartın çıkaracağını pek zannetmiyorum .Abdullah Abi çıkaracak deniyor ve itopya ayın sistemi oluyor bunları bekliyebilirsiniz.Bence çok ucuz sistem beklentisine girmeyin hocam.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Bu sistemler genel olarak itopya üzerinden çıkıyor Modartın çıkaracağını pek zannetmiyorum .Abdullah Abi çıkaracak deniyor ve itopya ayın sistemi oluyor bunları bekliyebilirsiniz.Bence çok ucuz sistem beklentisine girmeyin hocam.
Hocam bu ay 3060-3060ti li bi sistem çıkar mı sizce 18k bütçem var ama bekliyorum napmalıyım

AsH00

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mert
Bende 17k para ayırdım kenara.Ocağın başından beri @Abdullah Hacıgül ün yayınlayacağı sistemi bekliyorum. Bir kaç sistem denk geldi fakat içindeki bileşenler kaliteli ürünler değildi. Bu kadar para vericekken kalitede arıyor insan. Donanım arşivi her seferinde farkını koyuyor ortaya sistem toplamalarında. İnşallah en kötü bir 3060 sistem gelir inşallah. Umutla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
968
İsim
emir yapar
Bende 17k para ayırdım kenara.Ocağın başından beri @Abdullah Hacıgül ün yayınlayacağı sistemi bekliyorum. Bir kaç sistem denk geldi fakat içindeki bileşenler kaliteli ürünler değildi. Bu kadar para vericekken kalitede arıyor insan. Donanım arşivi her seferinde farkını koyuyor ortaya sistem toplamalarında. İnşallah en kötü bir 3060 sistem gelir inşallah. Umutla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.
Aynı durum mevcut beklemedeyiz..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,881
Üyeler
152,768
Son üye
hephaistos72
Top Bottom