Neler Yeni

Yardım Endgame Gear XM1R kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
claw-grip-fingertip-grip-palm-grip-1024x858.jpg
Valla hocam elimdeki mouse ile pek faydalı olacağını düşünmediğim için o şekilde ifade etmiştim. Örnek karşılaştırma fotoğraflarındaki Palm tutuşta parmakların bir tık geri çekilmiş hali ile claw tutuşta bir tık mouseun ilerisinden kullanılan hali gibi desem çok karışık mı olur. O fotoğrafı atayım en iyisi bilirsiniz ama daha net bir fikir olur. Yani yine palma daha yakın olacak şekilde çünkü clawdaki kadar kaldırarak kullanmam parmaklarımı.
Anladığım kadarıyla relaxed claw kullanıyorsunuz. Xm1r muhtemelen olur.

Duarte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
Anladığım kadarıyla relaxed claw kullanıyorsunuz. Xm1r muhtemelen olur.
Tam bir sonuç çıkmadığı için açıkçası üçü dışında tam isimlendiremedim ancak muhtemelen dediğiniz gibi çünkü claw kadar agresif durmuyor parmaklarım. Peki sizce XM1R mı daha mantıklı olur Viper 8Khz mi? Açıkçası XM1R çok beğenildiği için hatta kablolu en iyi mouse falan dendiği için almışken en doğru tercihi yapmak istiyorum biraz seçiciyim o yüzden.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Tam bir sonuç çıkmadığı için açıkçası üçü dışında tam isimlendiremedim ancak muhtemelen dediğiniz gibi çünkü claw kadar agresif durmuyor parmaklarım. Peki sizce XM1R mı daha mantıklı olur Viper 8Khz mi? Açıkçası XM1R çok beğenildiği için hatta kablolu en iyi mouse falan dendiği için almışken en doğru tercihi yapmak istiyorum biraz seçiciyim o yüzden.
Xm1r.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,771
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Elinizin boyutları nedir hocam acaba? Sanırım yapısı dolayısıyla mini de fena hissettirmedi ama dediğim gibi bir zaman sonra sıkıntı yaşamak istemem alıp da. Viper ise dediğim gibi çok iyi bir his veriyor palm tutuşta da. Ondan dolayı biraz düşündürdü XM1R ile ilgili yorumlar yoksa almayı düşünüyordum da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla hocam öyleyse sanırım Viper alacağım çünkü ne yazık ki XM1R'ı deneme imkanım yok.
hocam deathadder v2 bakabilirsiniz bende deathadder essential var palm şeklinde tutuyorum bende cidden rahat mouse deathadder serisi palm için

Duarte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda
hocam deathadder v2 bakabilirsiniz bende deathadder essential var palm şeklinde tutuyorum bende cidden rahat mouse deathadder serisi palm için
DA V2 X Hyperspeed ve Basilisk V3 deneme imkanım oldu da mouseların tarzı itibariyle alışık olmadığım için pek içime sinmedi hocam. Bu sefer alırım alışamam sıkıntı yaşamayım dedim. Aksine bahsettiğim gibi Vİper ise ilk denediğim anda hissiyatı çok iyiydi. Yani açıkçası alışamamaktan endişe ettiğim için düşünmedim pek.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,771
İsim
Emre
Discord
necromancerr
DA V2 X Hyperspeed ve Basilisk V3 deneme imkanım oldu da mouseların tarzı itibariyle alışık olmadığım için pek içime sinmedi hocam. Bu sefer alırım alışamam sıkıntı yaşamayım dedim. Aksine bahsettiğim gibi Vİper ise ilk denediğim anda hissiyatı çok iyiydi. Yani açıkçası alışamamaktan endişe ettiğim için düşünmedim pek.
anladım hocam oda sizin kararınız

Top Bottom