Neler Yeni

enerjiden sistem alan var mı

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
Arkadaşlar merhabalar yakın zamanda enerjiden hazır sistem alanlar yorum yapabilir mi nasıl geldi sorun var mıydı son zamanlarda kötüleyenler var tedirgin oldum yardımcı olursanız sevinirim.

marvexy

80+
Arkadaşlar merhabalar yakın zamanda enerjiden hazır sistem alanlar yorum yapabilir mi nasıl geldi sorun var mıydı son zamanlarda kötüleyenler var tedirgin oldum yardımcı olursanız sevinirim.
Ben aldım, sorun yok.

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

marvexy

80+
ben de sipariş ettim de son zamanlarda birisi sorun yaşayıp youtubeda hakkını arıyor arasın tabi ama birçok kişi de kötüleyince çok tedirgin oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç günde geldi
çok hızlı gelmişti, 2 gün sanırım.

ben de sipariş ettim de son zamanlarda birisi sorun yaşayıp youtubeda hakkını arıyor arasın tabi ama birçok kişi de kötüleyince çok tedirgin oldum

kaç günde geldi
Hazır sistem aldın sen, nereden alırsan al iade yok zaten. Ürünlerin hangisinde problem çıkarsa da garanti kapsamında direkt garantiye gideceksin.

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım

Hazır sistem aldın sen, nereden alırsan al iade yok zaten. Ürünlerin hangisinde problem çıkarsa da garanti kapsamında direkt garantiye gideceksin.
ben pazar günü sipariş verdim hala montaja hazırlanıyor yazıyor

evet mecbur

marvexy

80+
ben pazar günü sipariş verdim hala montaja hazırlanıyor yazıyor

evet mecbur
Benim 2 günde geldi, yoğunluk olabilir bilmiyorum.

cankirac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Can KIRAÇ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar , Yazılım

KYLORIN90

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
355
İsim
Eymen
hem monitör hem kasa aldım hem hızlıydı, hem kasa kabloları acayip güzel gizlenmişti, hem çok güzel monte edip biosu güncelleyip expo açılmıştı. gayet güzel korubnkalı gönderiyolar öneririm

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Burak

kaç günde geldi

O konuyu takmaya gerek yok. Adamlar para iadesi sunmus muadil urun sunmus. Eleman hala stokta olmayan ekran kartinin veya ust modeli 7900XT 'nin pesinde dumenden olay yaratiyor.
Ben o sitenin yerinde olsam ikili diyaloga girmem, yasal olarak her seyi yapmislar zaten gitsin THH 'e anlatsin derdini. Bizim insanimiz zaten bildik/bilmedik her seyi kotulemeye yer arar. Daha t3kn0biy0 ile tanismamislar herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,321
Üyeler
155,240
Son üye
mutantturtleleo
Top Bottom