Neler Yeni

Epic Games 500₺ oyun tavsiyesi

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,208
İsim
kaan-şahin
Arkadaşlar fc24 rezil bir oyun FIFA 23 e güvenip aldım direk iade. dediğiniz oyunlara iyice göz gezdiriyorum farklı bir önerisi olan varmıdır
online bir şeyler al bence hikayelileri halledersin bir şekil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza Kızılay
Açıkçası uncharted'e bu para verilmez. Kullan at bir oyun. 10 liraya Steam oyun hesabı alıp 2 haftada bitirip hesaptan çıkıp keyfinize bakarsınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında bayağı mantıklı geldi ama ben oyunu indirince birisi hesaba girerse indirme kesilir mi

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Arkadaşlar fc24 rezil bir oyun FIFA 23 e güvenip aldım direk iade. dediğiniz oyunlara iyice göz gezdiriyorum farklı bir önerisi olan varmıdır
Ben FC 24'ü, FIFA 23'ten daha çok sevmiştim fakat, 24 açılmıyordu açılmayınca da sildim. 123 liraya Mafia Trilogy alabilirsin, 1. ve 2. oyunu efsane.
Ya da risk alıp Epic Yaz indirimlerini bekleyebilirsin, %33 kupon verebilirler, öyle de GoW + Mafia Trilogy + Valhalla alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Hamza Kızılay
Ben FC 24'ü, FIFA 23'ten daha çok sevmiştim fakat, 24 açılmıyordu açılmayınca da sildim. 123 liraya Mafia Trilogy alabilirsin, 1. ve 2. oyunu efsane.
Ya da risk alıp Epic Yaz indirimlerini bekleyebilirsin, %33 kupon verebilirler, öyle de GoW + Mafia Trilogy + Valhalla alabilirsin.
Hocam riske gerek yok o zaman indirim olsa gene oyun alırım god of War karar verdim nays ile 400₺ ye gelio az önce epic puanlarını kullanıp çok sevdiğim bir firma olan telltale nin Batman shadows oyununu aldım nays vereceği 45-50₺ cashback ile metro exodus+ çok övülen road 96 almayı düşünüyorum sizce nasıl

Palo DAYI

80+ Silver
Vallhalla + Horizon Zero Dawn'da yapılabilir. Ama illa bu sıraladıklarından seçecek olursak GoW ya da Uncharted olurdu.
horıızon u dun ındırdım turkce yama yok anoniymous dısında keske olsaymıs uyelıge 160 tl ıstıyolar :(

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,072
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Hocam riske gerek yok o zaman indirim olsa gene oyun alırım god of War karar verdim nays ile 400₺ ye gelio az önce epic puanlarını kullanıp çok sevdiğim bir firma olan telltale nin Batman shadows oyununu aldım nays vereceği 45-50₺ cashback ile metro exodus+ çok övülen road 96 almayı düşünüyorum sizce nasıl
güzel tercihler, tekrardan hayırlı olsun

Top Bottom