Neler Yeni

Epic Games den AC Valhalla alınır mı?

Satashke

80+ Bronze
Dostlar kuponla falan 160 tl civarına denk geliyor. Epic den alıp oynayan varsa yorumlarını merak ediyorum herhangi bir sıkıntı veya başka olumsuz bir durum yaşattı mı?

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Dostlar kuponla falan 160 TL civarına denk geliyor. Epic den alıp oynayan varsa yorumlarını merak ediyorum herhangi bir sıkıntı veya başka olumsuz bir durum yaşattı mı?
Sıkıntılı durum derken? alınır bu arada.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dostlar kuponla falan 160 TL civarına denk geliyor. Epic den alıp oynayan varsa yorumlarını merak ediyorum herhangi bir sıkıntı veya başka olumsuz bir durum yaşattı mı?
Sakın alma ha biri AC Valhalla satıyor Epic ise crack satıyor sakın ha sakın alma bak çok olumsuzluklar var Steam'de orjinal var Epic çakma çünkü 2'side Ubisoft anlaşmalı.
Ne sorunu olabilir sence dosyalar aynı oyun aynı grafik aynı çeviri aynı sistem gereksinimi ayrı üretici aynı her şey aynı :D

2Pac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Furkan
Alınır niye alınmasın.

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sakın alma ha biri AC Valhalla satıyor Epic ise crack satıyor sakın ha sakın alma bak çok olumsuzluklar var Steam'de orjinal var Epic çakma çünkü 2'side Ubisoft anlaşmalı.
Ne sorunu olabilir sence dosyalar aynı oyun aynı grafik aynı çeviri aynı sistem gereksinimi ayrı üretici aynı her şey aynı :D
Epic Launcher tavsiye edilmiyor genelde. O yüzden sordum

Hamster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
520
İsim
Yiğit Demir

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
Epic Launcher tavsiye edilmiyor genelde. O yüzden sordum
Evet indirme hızı yavaş ve servisi genel olarak kötü. Ancak 160 TL çok iyi fiyat. AC: Valhalla Steam'de yok zaten.

Top Bottom