Neler Yeni

EPİC Games dualshock 4 sorunu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Görkem yılmaz
Marvels spiderman+moreles
Control oyunlarında kontrolcü sorunu yaşıyorum
belki başka oyunlarda da yaşıycam bunun sıkıntısı nedir daha önce böyle bir aptallık olmuyordu
oyunlarda X,kare,üçgen,yuvarlak tuşları çalışmıyor oyun görmüyor
kontrolcüyü steamde test ettim sorunsuz çalışıyor ama epic gamese geçince bu tarz sıkıntılar yaratıyor çözümünü bulamadım bana anlatıcak birisi varmı?
yazılımsal bir sorun mu?

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Barış Zorbek
Kardeşim playstation kontrolcüleri maalesef bilgisayara yüzde yüz uyumlu çalışmıyor. Microsoft windowsta kendi ürünü olduğu için yalnızca xbox kontrolcülerini tam uyumlu çalıştırmana olanak sağlıyor.

Gel gelelim yaşadığın probleme. Steam, kontrolcüleri uyumlu hale getiren bir bir yazılıma sahip ama epic gameste bu yok. Epic games'ten aldığın oyunları steam'e girip steam dışı oyun ekle diyerek steam kütüphanene ekle ve steam üzerinden çalıştır. Böylece steamin sunduğu kontrolcü uyumluluk desteğinden faydalanabilirsin. Ben böyle yaptığımda sorun çözülmüştü. İyi oyunlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Görkem yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kardeşim playstation kontrolcüleri maalesef bilgisayara yüzde yüz uyumlu çalışmıyor. Microsoft windowsta kendi ürünü olduğu için yalnızca xbox kontrolcülerini tam uyumlu çalıştırmana olanak sağlıyor.

Gel gelelim yaşadığın probleme. Steam, kontrolcüleri uyumlu hale getiren bir bir yazılıma sahip ama epic gameste bu yok. Epic games'ten aldığın oyunları steam'e girip steam dışı oyun ekle diyerek steam kütüphanene ekle ve steam üzerinden çalıştır. Böylece steamin sunduğu kontrolcü uyumluluk desteğinden faydalanabilirsin. Ben böyle yaptığımda sorun çözülmüştü. İyi oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu seferde eklediğim oyun steam üzerinden açamadım :D galiba bana zorla xbox kolu aldıracak ya da epicden oyun almıacaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,781
Üyeler
152,326
Son üye
Flexable
Top Bottom