Neler Yeni

Epic Games Her Hafta Ücretsiz Oyun

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Emre Çetin
Epic Games in her hafta sunduğu ücretsiz oyunları baya bi alsam 4 5 ay falan sonra o oyunlar paralı olcak ve o hesabı satabilir miyim mantıklımı sizce daha yeni bugün 33 tl lik oyunu 0 TL ye aldım

NespaY

80+ Silver
Epic Games in her hafta sunduğu ücretsiz oyunları baya bi alsam 4 5 ay falan sonra o oyunlar paralı olcak ve o hesabı satabilir miyim mantıklımı sizce daha yeni bugün 33 TL lik oyunu 0 TL ye aldım
Epic gameste şuan kütüphanem 2000 TL civarı vardır fakat ben bunu satmaya çalışsam maksimum 200-300 e satarım içinde benim parayla aldığım oyunlarda dahil yani çok umutlanma.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
Epic Games in her hafta sunduğu ücretsiz oyunları baya bi alsam 4 5 ay falan sonra o oyunlar paralı olcak ve o hesabı satabilir miyim mantıklımı sizce daha yeni bugün 33 TL lik oyunu 0 TL ye aldım
sistem bugu bulmuş gibi sevindin sanırım ama hepimiz bunu daha önce düşündük ve düşündüğümüz gibi olmayacağını anladık
hastor gibi benim epic hesabında ac origins ve metro exodus olmasına,bedava 3k edecek oyun toplamama rağmen en fazla edeceği 400tl

BabaVoss7

80+ Silver
Beleş herkese beleş kral bu mecrada olan zaten alıyor oyunları. Arkadaşların dedikleri kadar eder ancak seçenek çok çünkü

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
İbrahim
Beleş herkese beleş kral bu mecrada olan zaten alıyor oyunları. Arkadaşların dedikleri kadar eder ancak seçenek çok çünkü
yazdığımız paralar 2 3 senede biriken oyunların ederi
4 5 ayda diyelim ki çok güzel oyunlar bedava oldu ve kimse almadı sadece sen aldın
evet 100tl falan eder

mesut3467

80+ Bronze
satarsın satanlar var harici sitelerde. Fiyat belirleyenlere bakma onlara kalsa seni zahmetten kurtarmak için hesabını bedavaya isterler.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
Aldığımız bir çok oyun ucuz oluyor zaten. Belki indirimlerde 3-5 liraya satılacak oyunlar. Bazen pahalı oyunlar geliyor onları da alan insan hesap satın almaz herhalde.

Cihangir

80+ Gold
Epic gameste şuan kütüphanem 2000 TL civarı vardır fakat ben bunu satmaya çalışsam maksimum 200-300 e satarım içinde benim parayla aldığım oyunlarda dahil yani çok umutlanma.
10k oldu benim kütüphane

Top Bottom