Neler Yeni

Epic Games hesabımda ne kadar iyi oyunlar olduğunu yeni yeni fark ediyorum .

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Polat
Ben 2019'un başından beri Epic Games kullanıyorum .O zamanlar hesapta GTA V , subnautica,slime rancher gibi oyunlar vardı sonra her halde 2020 civarlarında hesaptaki her şey gitti ,ben de küçük olduğum için bir şey yapmadım .Neyse yani bayandır oyun biriktiriyorum . Şimdilerde oyun endistürisine hakim olmaya başladım ,yeni fark ettim Epic Games hesabımda baya iyi oyunlar varmış . Bilgisayarım bir kaç aydır yanımda olmadığı için hepsine bakamıyorum ama mobilden fallout new vegas alacak oldum ,bende var hem normali hem ultimatei varmış.Star Wars Squadron da var .Yaz gelsin bakacağım acaba hesapta neler var .(En son 15 tatilde baktığımda 300 civarı oyun vardı ama 100'ü falan Fortnite gibi hep bedava olan oyunlar herhalde)

java

80+ Bronze
Aynısını bende fark ettim ama steam olmayınca yükleyip oynayasım gelmiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Polat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynısını bende fark ettim ama steam olmayınca yükleyip oynayasım gelmiyor.
İnsanlar böyle diyor da anlayamıyorum .Hem Steam dolara geçtiğinden beri sadece xbox store ve epic games kaldı (ve şey 🏴‍☠️) .Evet ben de biliyorum steam'in çok daha iyi bir platform olduğunu ancak ben epic'te 65 TL olan oyuna Steam'de 15 Dolar ödemek istemem . Şu epic games söylentileri inşallah doğru çıkar da yeni özellikler gelir (hediyeleşme,daha iyi arayüz, geç açılma sorunu düzeltilmesi,mobil uygulama)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,586
Üyeler
141,315
Son üye
eray31
Top Bottom